Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Zorganizuj szkolenie

Jeśli reprezentujesz firmę, instytucję publiczną, organizację społeczną lub grupę nieformalną, to możesz zorganizować szkolenie w ramach Nocy Szkoleń. W ten sposób zostajesz Partnerem Nocy Szkoleń. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada.

Formalności? Nie podpisujemy z tobą umowy. Podczas rejestracji akceptujesz regulamin, który znajduje się poniżej. Regulamin zawiera instrukcje i praktyczne wskazówki, co zrobić krok po kroku. Jeśli po przeczytaniu regulaminu masz pytania – skontaktuj się z nami.

Chcesz zostać Partnerem Nocy Szkoleń, aby zorganizować szkolenie w ramach Nocy Szkoleń?

1. Zarejestruj się jako organizator na naszej platformie Event on Click. Jeśli już masz konto organizatora, nie rejestruj się ponownie. Na tej platformie będziesz dodawać swoje szkolenia.

2. Po zalogowaniu przejdź w panelu organizatora do zakładki Noc Szkoleń. Znajduje się tam formularz rejestracji, poprzez który zarejestrujesz się jako Partner Nocy Szkoleń tej edycji.

3. Dalsze instrukcje zawarte są w poniższym regulaminie. Przeczytaj ten regulamin zanim zadzwonisz do nas z pytaniami 🙂

Regulamin dla Partnerów Nocy Szkoleń

- zawiera dokładne instrukcje i praktyczne wskazówki -

otwórz w nowej karcie ›

1. Partner Nocy Szkoleń jest bezpośrednim organizatorem swoich szkoleń odbywających się w ramach Nocy Szkoleń i jest odpowiedzialny za:

 • Organizację swoich szkoleń online.
 • Współpracę ze swoimi trenerami.
 • Promocję swoich szkoleń w swoich kanałach. Poza tym robimy globalną promocję Nocy Szkoleń.
 • Wystawienie faktur swoim uczestnikom (jeśli szkolenie jest płatne).
 • Przesłanie uczestnikom zaświadczeń / certyfikatów (mogą to być PDF-y wysłane mailem).

Aby zostać Partnerem Nocy Szkoleń trzeba zorganizować min. 1 szkolenie w ramach Nocy Szkoleń. Po zakończeniu edycji Nocy Szkoleń jest aktualizowana lista Partnerów Nocy Szkoleń.

2. Stronami umowy kupna / sprzedaży usługi szkoleniowej są: Partner Noc Szkoleń i uczestnik jego szkolenia.

3. Jeśli szkolenie jest płatne, uczestnik dokonuje płatności bezpośrednio do Partnera Nocy Szkoleń za pomocą metod płatności zdefiniowanych przez Partnera:

 • Przelew tradycyjny na rachunek bankowy (w edycji wydarzenia jest specjalne pole, gdzie wkleisz dane do przelewu). Kiedy zaksięgujesz wpłatę uczestnika, to trzeba ręcznie potwierdzić bilet uczestnika, aby została do niego wysłana wiadomość z biletem PDF.
 • PayPal (w edycji wydarzenia jest specjalne pole, gdzie wpiszesz adres e-mail przypisany do konta PayPal). Po dokonaniu płatności uczestnik od razu otrzymuje wiadomość z biletem PDF.
 • Szybkie przelewy online, w tym BLIK (Tpay). Aby aktywować szybkie przelewy, zapoznaj się z instrukcją. Po dokonaniu płatności online niezwłocznie wysyłana jest wiadomość do uczestnika z biletem PDF.

otwórz w nowej karcie ›

1. Możesz zorganizować szkolenia:

 • tylko w formie online (w tej edycji wykluczone są szkolenia stacjonarne)
 • bezpłatne lub płatne (max. 100 zł brutto od osoby – w ustawieniach wydarzenia podaje się kwotę brutto),
 • w dowolnej liczbie (min. 1 szkolenie)
 • o dowolnej tematyce (wyjątki wskazane są poniżej)
 • o dowolny czas trwania (optymalny czas szkolenia online to 2 – 2,5 godziny z jedną przerwą)

2. Wykluczone są szkolenia o charakterze terapeutycznym i psychoterapeutycznym. Podczas szkoleń zabronione jest praktykowanie hipnozy oraz bioenergoterapii. Zabronione jest używanie wszelkich materiałów o charakterze pornograficznym, nawołujących do przemocy i nienawiści wobec jakichkolwiek osób, grup społecznych i narodowości.

3. Szkolenie może rozpocząć się najwcześniej o godzinie 16:00 i trwać aż do wschodu Słońca 🙂

4. Szkolenia powinny mieć charakter otwarty, w których może wziąć udział każdy zainteresowany. W przypadku uczestników niepełnoletnich, Partner Nocy Szkoleń powinien uzyskać zgodę opiekunów prawnych lub rodziców.

5. Możesz odwołać swoje szkolenie (ale nie musisz), jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Samodzielnie decydujesz, ile potrzeba minimum osób, aby odbyło się szkolenie.

otwórz w nowej karcie ›

1. Zarejestruj się jako organizator na naszej platformie Event on Click https://eventon.click. Jeśli już masz konto organizatora, nie rejestruj się ponownie. Na tej platformie będziesz dodawać swoje szkolenia.

2. Po zalogowaniu przejdź w panelu organizatora do zakładki Noc Szkoleń. Znajduje się tam formularz rejestracji, poprzez który zarejestrujesz się jako Partner Nocy Szkoleń tej edycji (do każdej edycji Nocy Szkoleń jest oddzielna rejestracja). Rejestrując się akceptujesz regulamin znajdujący się na tej stronie.

Formularz rejestracji będzie tam aktywny do 15 listopada 2020 roku.

3. Przejdź do zakładki Mój pakiet i kup pakiet miesięczny (18 zł) lub kwartalny (48 zł). Te kwoty uwzględniają 60% zniżkę dla Partnerów Nocy Szkoleń. A jeśli chcesz, może kupić od razu pakiet roczny ze zniżką 15% (382 zł, czyli ok. 32 zł miesięcznie). Promocyjne ceny dla Partnerów Nocy Szkoleń obowiązują do 15 listopada.

Swój pakiet możesz wykorzystać także do sprzedaży biletów na komercyjne szkolenia, które będziesz organizować poza Nocą Szkoleń. Jeśli twoje szkolenia będą bezpłatne dla uczestników, to wystarczy ci pakiet bezpłatny (0 zł).

Jeśli już masz aktywny pakiet miesięczny, kwartalny lub roczny, nie dokonuj zakupu nowego pakietu. Jeśli w międzyczasie ten pakiet wygaśnie, kup kolejny ze zniżką (przejdź do zakładki „Mój pakiet”).

4. Max. koszt dla uczestnika wynosi 100 zł brutto (w ustawieniach wydarzenia podaje się kwotę brutto). Uczestnik dokonuje płatności bezpośrednio na twój rachunek bankowy, twoje konto PayPal (także za pomocą karty płatniczej) lub twoje konto Tpay (szybkie płatności online i BLIK).

5. Aby aktywować szybkie płatności i BLIK zapoznaj się z instrukcją ›

Pośrednik szybkich płatności online (Tpay) od każdej transakcji pobiera prowizję 1,6%. Aby uzyskać tę promocyjną prowizję, zarejestruj się tutaj. Jeśli już masz swoje konto Tpay, napisz do nas.

6. W ramach Nocy Szkoleń organizujemy tylko szkolenia online. W ustawieniach wydarzenia w polu „miasto” wybierz opcję „online”.

7. Uzupełnij pole Kategoria Nocy Szkoleń. Poza tym jest standardowe pole „Kategoria”, które też trzeba uzupełnić. Być może będziemy dodawać nowe kategorie szkoleń dla Nocy Szkoleń.

8. W ustawieniach wydarzenia w polu Link do wydarzenia online możesz wkleić link do platformy, gdzie odbędzie się szkolenie. Ten link będzie widoczny tylko na bilecie PDF, który otrzyma uczestnik po opłaceniu biletu lub ręcznemu zatwierdzeniu biletu (w przypadku szkolenia bezpłatnego lub płatnego – kiedy uczestnik wykonuje tradycyjny przelew na twoje konto).

9. Nie twórz wydarzeń pod tytułem np. „Noc Szkoleń w Warszawie”, gdzie w treści będzie agenda różnych szkoleń. Każde szkolenie powinno być osobnym wydarzeniem, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jaka frekwencja będzie na poszczególnych szkoleniach oraz łatwiej ci będzie prowadzić sprzedaż biletów na poszczególne szkolenia.

10. Jeśli organizujesz to same szkolenie, co w poprzedniej edycji Nocy Szkoleń, nie edytuj starego wydarzenia, lecz stwórz nowe wydarzenie. W ten sposób unikniesz bałaganu na liście uczestników. Edytując stare wydarzenie narażasz się na to, że na liście uczestników będziesz miał jednocześnie osoby z obecnej i poprzedniej edycji.

11. Realizacja szkolenia online: używasz wybranego przez siebie narzędzia. Jeśli chcesz, możemy przekazać ci bezpłatny dostęp do Google Meet. Więcej informacji poniżej.

otwórz w nowej karcie ›

1. Uczestnik rejestruje się na szkolenie tylko poprzez platformę Event on Click. Nie ma możliwości korzystania z innych platform i systemów. Na stronie głównej Nocszkolen.pl jest lista kategorii szkoleń z linkami przekierowującymi na odpowiednie podstrony platformy Event on Click.

2. Każda osoba, której uczestnictwo w szkoleniu będzie przez ciebie ręcznie potwierdzone (w przypadku szkolenia bezpłatnego lub płatnego metodą przelewu bankowego) lub opłacone szybkim przelewem online (Tpay, PayPal), otrzyma na swój adres e-mail wiadomość z biletem PDF.

3. Bilet PDF zawiera takie informacje, jak: tytuł szkolenia, nazwa organizatora, data i godzina. Opcjonalnie: link do wydarzenia online.

W ustawieniach wydarzenia w polu Link do wydarzenia online możesz wkleić link do platformy, gdzie odbędzie się szkolenie. Ten link będzie widoczny tylko na bilecie PDF, który otrzyma uczestnik.

4. Jeśli nie wkleisz tam linka do wydarzenia online, przed szkoleniem wyślij uczestnikowi ten link na podany przez niego adres e-mail. Zdarza się, że taka wiadomość wpada do spamu. Uczestnik może się niepokoić, że zapłacił za szkolenie, a nie otrzymał linka. W wiadomości mailowej poproś o potwierdzenie otrzymania wiadomości z linkiem.

Dobrą praktyką jest napisanie uczestnikowi SMS z informacją, że wysłano wiadomość mailową z linkiem do szkolenia online.

5. Zdarza się, że ktoś rejestruje się na szkolenie kilka razy. Bądź uważny, nie potwierdzaj powielonej rejestracji tej samej osoby.

6. Zwróć uwagę, czy uczestnik podał poprawny adres e-mail. Jeśli zrobił literówkę w adresie, nie dotrze do niego wiadomość z biletem PDF. Jeśli zauważyłeś taki błąd, to napisz do nas podając numer biletu.

otwórz w nowej karcie ›

Do prowadzenia szkolenia online możesz używać dowolnego narzędzia. Jeśli nie masz żadnego narzędzia, możemy przekazać ci dostęp do Google Meet. Korzystanie z niego podczas Nocy Szkoleń nie będzie się wiązało z żadnymi kosztami. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać dostęp do Google Meet.

Instrukcja obsługi dla osób, które otrzymały od nas dostęp do Google Meet ›

otwórz w nowej karcie ›

Promując swoje szkolenia możesz posługiwać się różnymi linkami osadzonymi w domenie platformy Event on Click

1. Strona pojedynczego szkolenia

Wydarzenie proste (przykład)

Wydarzenie z wariantami cenowymi biletu (przykład)

Instrukcja tworzenia wydarzenia z wariantami ›

2. Strona wydarzenia grupowego

Przykład ›

Dzięki temu na 1 stronie uczestnik może dodać do koszyka wiele twoich wydarzeń jednocześnie. W klasycznym trybie uczestnik musiałby przechodzić na indywidualne strony wydarzeń i tam klikać “Kup bilet”. W wydarzeniu grupowym uczestnik wybiera wydarzenia, w których chce wziąć udział, w prostej tabeli, po czym klika “Dodaj do koszyka”.

Instrukcja tworzenia wydarzenia grupowego ›

3. Strona twojej firmy czy organizacji

Przykład ›

 

Inne narzędzie

1. Kupony rabatowe

W panelu organizatora możesz tworzyć kody rabatowe wyrażone w konkretnej kwocie lub procencie, na wszystkie twoje szkolenia lub tylko wybrane.

2. Szybkie płatności i BLIK

Uczestnicy wolą płacić online za bilety na wydarzenia. Jeśli twoje szkolenia są płatne, to skonfiguruj szybkie płatności online i BLIK.

Instrukcja ›

otwórz w nowej karcie ›

1. Ogólne zasady

Partner Noc Szkoleń jest stroną umowy sprzedaży usługi szkoleniowej dla uczestnika szkolenia. Standardowo, do twoich obowiązków należy obsługa płatności i wystawianie faktur. Płatności uczestników wędrują bezpośrednio do ciebie za pomocą wybranych metod płatności: przelew bankowy, PayPal, szybki przelew online i BLIK (Tpay).

Jeśli chcesz, możemy za ciebie zająć się obsługą płatności i wystawianiem faktur twoim uczestnikom. Tego zadania podejmie się wtedy Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, będące pomysłodawcą i koordynatorem Nocy Szkoleń. Cały czas pozostajesz jako Partner Nocy Szkoleń prawną stroną umowy sprzedaży usługi szkoleniowej dla uczestnika szkolenia.

Po zakończeniu Nocy Szkoleń pieniądze otrzymane od uczestników szkoleń zostaną wypłacone Partnerowi Nocy Szkoleń na podstawie wystawionej faktury lub w formie umowy cywilnoprawnej, jeśli Partnerem Nocy Szkoleń jest grupa nieformalna lub organizacja społeczna nie posiadająca tytułu prawnego do prowadzenia sprzedaży.

2. Obsługa płatności i wystawianie faktur przez Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”

Przebieg współpracy krok po kroku

1. Kontakt od zainteresowanego Partnera Nocy Szkoleń i podpisanie umowy.

2. Partner Nocy Szkoleń standardowo rejestruje się na platformie Event on Click. Jeśli Partnerem jest grupa nieformalna, to podczas rejestracji trzeba podać jakąś wymyśloną przez siebie nazwę. Nie trzeba używać frazy „Grupa nieformalna”.

3. Następnie, standardowo Partner Nocy Szkoleń publikuje swoje szkolenia, gdzie definiuje formy płatności Stowarzyszenia „Absolwenci na walizkach”, które zostaną udostępnione zainteresowanym Partnerom Nocy Szkoleń.

4. Zatem uczestnik szkoleń danego Partnera Nocy Szkoleń będzie dokonywał wpłaty bezpośrednio na rachunek bankowy Stowarzyszenia „Absolwenci na walizkach”, jego konto PayPal (także za pomocą karty płatniczej) lub jego konta Tpay (szybkie płatności online, w tym BLIK). Partner Nocy Szkoleń decyduje o wyborze metod płatności.

5. Jaka kwota brutto zostanie wypłacona Partnerowi Nocy Szkoleń na podstawie faktury lub umowy cywilnoprawnej?

Kwota brutto to suma wpłat uczestników pomniejszona o:

 • prowizje pobrane przez PayPal oraz operatora szybkich przelewów online (Tpay),
 • następnie od uzyskanej w ten sposób kwoty zostanie pobrana przez Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach” opłata w wysokości 5% (te pieniądze przeznaczymy na opłacenie pracy osoby wykonującej tę pracę).

6. Partner Nocy Szkoleń otrzyma plik Excel z dokładnym rozliczeniem każdego opłaconego biletu przez uczestnika.

otwórz w nowej karcie ›

Instrukcja zostanie opublikowana tutaj do 15 listopada.

otwórz w nowej karcie ›

1. Partner Nocy Szkoleń promuje w swoich kanałach komunikacyjnych swoje szkolenia.

2. Koordynator Nocy Szkoleń (Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”) w okresie wrzesień – listopad 2020 przeznaczy ok. 100 tys. zł na promocję Nocy Szkoleń w Google Ads (dawniej: Google AdWords).

Ponadto zostaną wykorzystane kanały promocji na Facebooku i za pomocą newsletterów.

3. Kierujemy się ogólną zasadą, aby promować się przede wszystkim tam, gdzie podejmuje się decyzję o zakupie biletu na szkolenie.

4. Promując swoje szkolenia możesz posługiwać się różnymi linkami:

– link bezpośredni do strony rejestracji konkretnego szkolenia, czyli konkretny link do wydarzenia na platformie Event on Click

– link do wszystkich szkoleń Partnera Nocy Szkoleń na platformie Event on Click, link w postaci np. https://eventon.click/organizator/absolwenci-na-walizkach/

– link do dedykowanego landing page, np.: https://nocszkolen.pl/krakow

5. Partner Nocy Szkoleń powinien uzgadniać z nami pozyskiwanie patronatów honorowych i medialnych w celu uniknięcia dublowania i niepotrzebnego zamieszania.

Pobierz materiały graficzne i prasowe ›

otwórz w nowej karcie ›

1. Kto jest administratorem danych osobowych uczestników Nocy Szkoleń, w jaki sposób, w jakim celu i przez kogo są przetwarzane – to wszystko określają dokumenty opublikowane na platformie Event on Click, gdzie uczestnicy zapisują się szkolenia organizowane przez Partnerów Nocy Szkoleń.

Polityka prywatności dla platformy Event on Click ›
Regulamin platformy Event on Click ›

2. W skrócie, o czym stanowią m. in. powyższe dokumenty:

 1. Administratorem danych osobowych uczestników szkoleń jest Partner Nocy Szkoleń będący organizatorem tych szkoleń.
 2. Partner Nocy Szkoleń powierza właścicielowi platformy Event on Click (czyli Stowarzyszeniu „Absolwenci na walizkach”) dane uczestników szkoleń do przetwarzania w celu prawidłowego funkcjonowania platformy, czyli procesu rejestracji, zakupu biletów na szkolenia lub zapisywania się uczestników na szkolenia (w przypadku szkoleń bezpłatnych).
 3. Partner Nocy Szkoleń może wykorzystywać dane osobowe uczestników (szczególnie dane kontaktowe, jak telefon i adres e-mail), tylko w celach związanych z organizowanymi szkoleniami.
 4. Partner Nocy Szkoleń nie może wysyłać uczestnikom szkoleń newsletterów ani żadnych informacji handlowych drogą elektroniczną, prowadzić działań telemarketingowych wykorzystujących numer telefonu uczestnika.
 5. Aby Partner Nocy Szkoleń mógł wykorzystywać dane uczestników w celach marketingowych, uczestnik musi wyrazić na to swoją zgodę. Obecnie platforma Event on Click nie udostępnia narzędzia do zbierania takich zgód od uczestników szkoleń. Należy korzystać z rozwiązań własnych.
 6. Okres przechowywania danych uczestników szkoleń:
 • Jeśli bilet posiada status „Anulowany” lub „Nieudany”, to dane osobowe uczestnika podane podczas rejestracji, dotyczące tego właśnie biletu, zostaną usunięte w najbliższym czasie, mniej więcej w ciągu najbliższego miesiąca.
 • Dane osobowe związane z biletami posiadającymi status „W trakcie realizacji”, „Wstrzymany”, „Czekam na wpłatę”, „Zwrot wpłaty” przechowywane są przez okres 6 miesięcy.
 • Dane osobowe związane z biletami posiadającymi status „Zatwierdzony” przechowywane są przez okres 1 roku.
 • Uczestnik szkolenia może poprosić o szybsze usunięcie swoich danych osobowych.

otwórz w nowej karcie ›

1. Partnerów Nocy Szkoleń zapraszamy do dedykowanej grupy na Facebooku. Dołącz do grupy na FB ›

Do tej grupy będą dodawane tylko osoby mające widoczne imię i nazwisko na swoim profilu FB, które we formularzu zapisu podadzą nazwę Partnera Nocy Szkoleń, którego reprezentują.

2. Partnerami Nocy Szkoleń nie są osoby trzecie, z którymi współpracuje Partner Nocy Szkoleń, np.:

– Partnerem Nocy Szkoleń nie jest trener (czy to jako osoba fizyczna, czy jako firma), który został zatrudniony przez Partnera Nocy Szkoleń do przeprowadzenia szkolenia.

– Partnerem Nocy Szkoleń nie jest podmiot wspomagający Partnera Nocy Szkoleń w promocji, marketingu czy reklamie.

3. Jeśli nie chcesz już być Partnerem Nocy Szkoleń w tej edycji, prosimy o wysłanie wiadomości na adres kontakt@nocszkolen.pl. Chcielibyśmy po prostu o tym wiedzieć.

4. W przypadku rezygnacji Partnera Nocy Szkoleń aktywny pozostaje zakupiony przez niego pakiet na platformie Event on Click, który może wykorzystywać w celach komercyjnych.

 

Kontakt

Jeśli po przeczytaniu regulaminu masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Stowarzyszenie "Absolwenci na walizkach"

Dariusz Grochocki

email: kontakt@nocszkolen.pl

telefon: 731 631 377

Dołącz do grona ponad 120 Partnerów Nocy Szkoleń!

Każda edycja Nocy Szkoleń to współpraca z wieloma wspaniałymi osobami i zaangażowanymi firmami, instytucjami oraz organizacjami społecznymi.

Tutaj możesz zapoznać się z kompletną listą Partnerów Nocy Szkoleń, którą aktualizujemy po zakończeniu edycji Nocy Szkoleń.

Partner Nocy Szkoleń Miasto Edycja Nocy Szkoleń Strona
Ziołowe Uroczysko – Toruń Toruń Marzec 2019 Październik 2018 strona ›
Zielonogórski Ośrodek Kultury Zielona Góra Marzec 2019 strona ›
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących – Białystok Białystok Marzec 2019 strona ›
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki – Kraków Kraków Październik 2016 strona ›
Wirtuozi Życia – Toruń Toruń Marzec 2018 Październik 2018 strona ›
WEM Consulting – Toruń Toruń Marzec 2018 Marzec 2019 Październik 2018 strona ›
Uniwersytet Opolski – Opole Opole Marzec 2018 Marzec 2019 strona ›
Ugruntowani – Bydgoszcz Bydgoszcz Marzec 2020 Październik 2019 strona ›
Trenerzy dla rozwoju – Wrocław Wrocław Marzec 2020 strona ›
Trap Zone – Studio Tańca & Eventów – Poznań Poznań Marzec 2018 strona ›
TraINtuition – Warszawa Warszawa Marzec 2018 strona ›
szQlni – Kraków Kraków Marzec 2017 Marzec 2018 strona ›
Szkoła Komputerowa Impuls Gliwice Październik 2016 strona ›
Symetria – Szczecin Szczecin Marzec 2018 strona ›
Studium Rozwoju Osobistego – Olsztyn Olsztyn Październik 2016 strona ›
Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych – Warszawa Warszawa Październik 2016 Październik 2017 strona ›
Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij Po Zdrowie – Poznań Poznań Marzec 2018 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
Stowarzyszenie PROGRESSUM – Szczecin Szczecin Marzec 2016 Marzec 2017 Marzec 2018 Październik 2016 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
Stowarzyszenie Progressum – Stargard Stargard Marzec 2017 strona ›
Stowarzyszenie Poczucia – Warszawa Warszawa Marzec 2020 strona ›
Stowarzyszenie Lepszy Świat – Poznań Poznań Październik 2017 strona ›
Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK – Kraków Kraków Marzec 2017 strona ›
Stowarzyszenie KoLiber – Poznań Poznań Marzec 2018 Październik 2018 strona ›
Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych – Warszawa Warszawa Marzec 2016 strona ›
Stowarzyszenie „Strefa rozwoju” – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach” Gdańsk Kraków Opole Poznań Maj 2020 Marzec 2016 Marzec 2017 Marzec 2018 Marzec 2019 Marzec 2020 Październik 2015 Październik 2016 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży WĘDKA im. każdego Człowieka – Toruń Toruń Marzec 2018 strona ›
Stowarzyszenia WIOSNA – Kraków Kraków Październik 2016 strona ›
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży – Kraków Kraków Marzec 2017 strona ›
Stapler – Kraków Kraków Marzec 2018 strona ›
Stacja Rozwoju – Gdańsk Gdańsk Październik 2018 strona ›
Sp-Arta – Kraków Kraków Październik 2019 strona ›
Sensowne Życie – Wrocław Wrocław Marzec 2018 strona ›
Semper Paratus – Poznań Poznań Marzec 2020 strona ›
Salus Expert – Opole Opole Październik 2016 strona ›
Reeko Organizacja Odzysku Opakowań – Warszawa Warszawa Październik 2016 strona ›
pytam.edu.pl – Poznań Poznań Październik 2016 strona ›
Przedszkole Niepubliczne Wyspa Smyków – Legionowo Legionowo Marzec 2020 strona ›
Prowokatorka Dobrych Zmian – Warszawa Warszawa Marzec 2017 Październik 2016 Październik 2017 strona ›
Projekt PR – Gdańsk Gdańsk Marzec 2020 Październik 2019 strona ›
Pro Ego Training – Gdańsk Gdańsk Marzec 2017 strona ›
Premium Management – Gdynia Gdynia Marzec 2017 strona ›
Premium Management – Gdynia Gdynia Marzec 2018 strona ›
Pracownia RównieWażni – Toruń Toruń Marzec 2018 strona ›
Pracowania ArtZagroda – Poznań Poznań Październik 2017 strona ›
Pozytywna Rozwojownia – Toruń Toruń Marzec 2018 Marzec 2019 Październik 2018 strona ›
Positivity Consulting – Wrocław Wrocław Marzec 2018 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
PositiveMind – Toruń Toruń Marzec 2018 Marzec 2019 Październik 2018 strona ›
Polski Czerwony Krzyż – Lublin Lublin Marzec 2016 strona ›
Politechnika Opolska – Opole Opole Marzec 2018 strona ›
Policealna Szkoła Socjoterapii – Koszalin Koszalin Marzec 2017 strona ›
PB GROUP – Bielsko-Biała, Kraków Bielsko-Biała Kraków Październik 2016 strona ›
Osiedlowy Dom Kultury SM Kociewie – Starogard Gdański Starogard Gdański Marzec 2016 Marzec 2017 Październik 2016 strona ›
Oktawian Kowalczyk – Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski Marzec 2019 Marzec 2020 strona ›
Next Centrum Edukacji – Warszawa Warszawa Październik 2016 strona ›
My Way – Toruń Toruń Marzec 2019 strona ›
Muzeum Miasta Jaworzna – Jaworzno Jaworzno Październik 2016 strona ›
Meditor – Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie Marzec 2017 strona ›
Łąka Spotkań – Kraków Kraków Marzec 2018 Marzec 2020 strona ›
Klub Kultury Wena – Kraków Kraków Marzec 2017 strona ›
Karol Froń SMC24 – Częstochowa Częstochowa Październik 2016 strona ›
JUG TRAINING – Bielsko-Biała Bielsko-Biała Październik 2016 strona ›
Integra – Toruń Toruń Marzec 2018 strona ›
InfoScena – Warszawa Warszawa Marzec 2017 strona ›
Imperium Szkoleniowe – Kraków i Warszawa Kraków Warszawa Marzec 2020 strona ›
Gabinet Psychologiczny – „Do siebie” – Nowy Targ Nowy Targ Marzec 2017 Październik 2016 strona ›
Fundacja Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali” – Poznań Poznań Marzec 2018 Październik 2017 strona ›
Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Osobistego HELIOS – Wrocław Wrocław Marzec 2017 Marzec 2018 Październik 2016 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
Fundacja Ukryte Skrzydła – Kraków Kraków Marzec 2016 strona ›
Fundacja Spoko Tato – Zielona Góra Zielona Góra Marzec 2017 Październik 2016 Październik 2017 strona ›
Fundacja Rzecz Jasna – Koszalin Koszalin Marzec 2017 Marzec 2018 Październik 2016 Październik 2017 Październik 2018 strona ›
Fundacja Przestrzeń Rozwoju – Kraków Kraków Marzec 2017 strona ›
Fundacja Pomocna Mama – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
Fundacja Poligon Możliwości – Żyrardów Żyrardów Marzec 2016 strona ›
Fundacja Hipoterapia – Kraków Kraków Październik 2016 strona ›
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej – Kraków Kraków Marzec 2016 strona ›
Fundacja BIZOON – Legionowo Legionowo Marzec 2017 Październik 2016 strona ›
Fundacja Akceptacja – Poznań Poznań Marzec 2018 strona ›
Fundacja Akademia Rozwoju – Toruń Toruń Październik 2018 strona ›
Fundacja 4 KROKI – Łódź Łódź Październik 2018 strona ›
Fundacja „Ścieżki Liderów Leaders Paths” Kłodzko Lubin Polkowice Październik 2016 strona ›
Freelancing Concept – Wrocław Wrocław Październik 2016 strona ›
Fenix – wypalenie jako szansa – Kraków Kraków Marzec 2020 strona ›
FAJNA Spółdzielnia Socjalna – Zabrze Zabrze Marzec 2016 Październik 2016 strona ›
Europejska Wyższa Szkoła Biznesu – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
Esteem HR – Poznań Poznań Październik 2016 strona ›
Empiria – Katowice Katowice Kraków Marzec 2018 Październik 2016 strona ›
Empathic Way – Warszawa Warszawa Marzec 2020 strona ›
eMKa – Bydgoszcz Bydgoszcz Marzec 2018 Październik 2018 strona ›
EMAT HRC – Zielona Góra Zielona Góra Październik 2018 strona ›
Czapski Art Foundation – Poznań Poznań Październik 2017 strona ›
CTDP – Toruń Toruń Październik 2018 strona ›
Collegium da Vinci – Poznań Poznań Marzec 2018 Marzec 2019 Marzec 2020 Październik 2018 Październik 2019 strona ›
Coaching ENJOY BEING YOURSELF – Toruń Toruń Marzec 2018 strona ›
Coach and More – Warszawa Warszawa Marzec 2017 Październik 2016 strona ›
Coach and More – Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Marzec 2017 Październik 2016 strona ›
CO-Pracownia – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
CIM Horyzonty – Warszawa Warszawa Październik 2018 strona ›
CIM Horyzonty – Poznań Poznań Marzec 2018 strona ›
Cerera Consulting Doradztwo&Szkolenia – Oświęcim Oświęcim Październik 2016 strona ›
Centrum Wspierania Rodzin – Warszawa Warszawa Październik 2016 strona ›
Centrum Uważności – Bydgoszcz Bydgoszcz Marzec 2020 strona ›
Centrum Usług Doradczych i Szkoleniowych – Rzeszów Rzeszów Październik 2016 strona ›
Centrum Psychoterapii Integralnej – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
Centrum Kształcenia Ustawicznego – Białystok Białystok Marzec 2017 Marzec 2018 Marzec 2019 strona ›
Centrum Języków Obcych „Kontakt” – Poznań Poznań Marzec 2017 Marzec 2018 Marzec 2019 Marzec 2020 Październik 2017 Październik 2018 Październik 2019 strona ›
Centrum Harmonii – Toruń Toruń Marzec 2019 Październik 2018 strona ›
CAART AKADEMIA – Bogactwo Zmiany – Kraków Kraków Marzec 2017 strona ›
Biuro Karier UAM – Poznań Poznań Marzec 2017 strona ›
Biernat Szkolenia – Gdańsk Gdańsk Marzec 2017 strona ›
Bellove – Kraków Kraków Marzec 2020 strona ›
Baccata Enterprise – Warszawa Warszawa Październik 2016 strona ›
Arena i Świat – Leszno Leszno Marzec 2017 strona ›
Akademia Zmian Szkolenia & Coaching Bielsko-Biała Październik 2016 strona ›
Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ – Warszawa Warszawa Marzec 2017 Marzec 2018 Październik 2016 strona ›
Adore yourself – Toruń Toruń Marzec 2019 Październik 2018 strona ›

Zapisz się do newslettera!