Jesteś trenerem i chcesz poprowadzić szkolenie?

Jeśli jesteś trenerem i chcesz poprowadzić szkolenie w ramach Nocy Szkoleń, podpowiadamy, jakie masz możliwości.

1. Możesz „podłączyć się” pod jakiegoś partnera w swoim mieście

Znajdź partnera w swoim mieście. Partnerem Nocy Szkoleń może zostać organizacja pozarządowa, firma, uniwersytet, szkoła, urząd pracy, jednostka samorządowa (np. biblioteka, muzeum, centrum doradztwa zawodowego, dom kultury), a także parafia i grupa nieformalna.

Jeśli chodzi o organizacje pozarządowe, to na stronie bazy.ngo.pl znajdziesz listę organizacji w swoim mieście.

Poszukaj w swoim mieście sprzymierzeńców. Opowiedz o idei Nocy Szkoleń, prześlij link do podstrony dla partnerów, gdzie są wszystkie informacje na temat współpracy w ramach partnerstwa Nocy Szkoleń. Rejestracja partnerów Nocy Szkoleń jest bezpłatna i trwa do 8 października 2018 roku.

Każdy partner Nocy Szkoleń indywidualnie ustala ze swoimi trenerami warunki współpracy. Jako organizatorzy Nocy Szkoleń nie regulujemy tego pozwalając zainteresowanym stronom na swobodę w kształtowaniu relacji biznesowych i społecznych.

2. Możesz samemu zorganizować salę szkoleniową i inne niezbędne rzeczy

Jeśli jesteś w stanie zorganizować salę szkoleniową, zostań naszym partnerem. Jesteś wtedy partnerem i trenerem jednocześnie. Przejdź do zakładki Partnerzy i dowiedz się więcej.

3. Skontaktuj się z koordynatorem w swoim regionie

Czasem do koordynatora zgłaszają się partnerzy szukający trenerów do swoich szkoleń. Możesz także zgłosić koordynatorowi chęć przeprowadzenia jakiegoś szkolenia, aby pomógł ci znaleźć partnera w twoim regionie.

Jeśli do twojego regionu nie ma przypisanego koordynatora, skontaktuj się z organizatorem Nocy Szkoleń: kontakt@nocszkolen.pl

Partnerzy 7. edycji Nocy Szkoleń

Przeglądaj szkolenia