Jesteś trenerem i chcesz poprowadzić szkolenie?

Podstawową strukturą organizacyjną Nocy Szkoleń są partnerzy Nocy Szkoleń. Główny organizator Nocy Szkoleń (Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”) nie współpracuje bezpośrednio z trenerami.

Bezpośrednio z trenerami współpracują partnerzy Nocy Szkoleń. Nasze przedsięwzięcie, choć jest wydarzeniem ogólnopolskim, to charakter ma stricte lokalny. Partnerzy Nocy Szkoleń w swoich miastach i regionach są bezpośrednio zaangażowani w organizację szkoleń i współpracę z trenerami.

Jeśli jesteś trenerem i chcesz poprowadzić szkolenie w ramach Nocy Szkoleń, podpowiadamy, jakie masz możliwości.

 

1. Współpraca z partnerem Nocy Szkoleń

Jest to najprostszy i najwygodniejszy sposób zaangażowania się trenera w Noc Szkoleń.

Każdy partner Nocy Szkoleń wykorzystuje swoje zasoby i możliwości do przeprowadzenia szkoleń. W swoim otoczeniu szuka trenerów, którzy przeprowadzą szkolenia z danego tematu.

Zasady współpracy między trenerem i partnerem Nocy Szkoleń określają sami zainteresowani, czyli bezpośrednio trener i partner Nocy Szkoleń.

 

Jeśli nie zgłosił się do ciebie żaden partner Nocy Szkoleń, przejdź do punktu 2.

 

2. Szukanie partnera Nocy Szkoleń

Kiedy nie zgłosił się do ciebie żaden partner Nocy Szkoleń, to trzeba go samodzielnie znaleźć.

 

Jak mogę znaleźć partnera Nocy Szkoleń?

 

A. Na tej stronie jest lista partnerów wszystkich edycji Nocy Szkoleń. Odezwij się do partnerów ze swojego miasta i zaproponuj im współpracę.

B. Jeśli w twoim mieście nie ma obecnie żadnego partnera Nocy Szkoleń odezwij się do koordynatora, którzy są wyznaczeni w wybranych tylko regionach.

C. Jeśli w twoim regionie nie ma wyznaczonego koordynatora, znajdź w swoim mieście firmy, organizacje i instytucje, które potencjalnie mogłyby być zainteresowane partnerstwem Nocy Szkoleń i zaproponuj im współpracę.

Partnerem Nocy Szkoleń może zostać organizacja pozarządowa, firma, uniwersytet, szkoła, urząd pracy, biblioteka, muzeum, centrum doradztwa zawodowego, dom kultury, parafia i grupa nieformalna.

Partner Nocy Szkoleń jest odpowiedzialny za organizację sali szkoleniowej, trenera i promocję swoich szkoleń, opcjonalnie: materiały szkoleniowe, poczęstunek (katering), zaświadczenia.

D. Możesz wykorzystać publiczną bazę organizacji pozarządowych bazy.ngo.pl, gdzie znajdziesz listę organizacji ze swojego miasta.

 

Jeśli porady z tego punktu okazały się dla ciebie nieskuteczne, przejdź do punktu 3.

 

3. Poszukaj sprzymierzeńców i utwórzcie grupę nieformalną

Organizowanie szkolenia nie zawsze jest łatwą rzeczą. Jeśli organizacja szkolenia przerasta obecnie twoje możliwości (czasowe, logistyczne, koordynacyjne i inne), to spróbuj znaleźć wśród swoich znajomych, przyjaciół i współpracowników sprzymierzeńców. Razem będzie łatwiej i raźniej!

Być może znajdą się osoby, które wesprą cię w poszczególnych etapach organizowania szkolenia.

Jeśli ci się to uda, to twoja grupa nieformalna może zostać partnerem Nocy Szkoleń! Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły współpracy.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Przeglądaj szkolenia