Noc Szkoleń

11. edycja 21 - 31 maja 2020 r.

Trenerzy majowej Nocy Szkoleń on-line

W majową Noc Szkoleń on-line zaangażowało się 12 trenerów, którzy przeprowadzą 43 szkolenia on-line. Poznaj bliżej trenerów Nocy Szkoleń!
 

alfabetyczna lista trenerów

Barbara Dolata

HR Partner, Certyfikowany Trener Points of You®, Certyfikowany Konsultant MTQ 48 (Siła i Odporność Psychiczna). Mam 16 letnie doświadczenie w przekładaniu myślenia na działanie. Działam jako HR Partner kilku firm, coach pod marką Wiem czego chce. Moje doświadczanie zawodowe to praca w działach HR PepsiCo., Banku Śląskim, Plivie Kraków (dziś izraelska TEVA jest jednym z bardziej znanych przykładów wykorzystania Points of You® w biznesie). Ponad 1000 procesów rekrutacyjnych, outplacement dla blisko 600 osób. Specjalizacja: identyfikacja potencjału rozwojowego (Development Center), doradztwo organizacyjne i personalne, rekrutacja. Prowadzę warsztaty szkoleniowe związane z pracą zespołową, komunikacją. Od 4 lat pracuję również „po drugiej stronie lustra”, z klientem indywidualnym. Pomagam w procesach rekrutacji. Prowadzę konsultacje i autorskie warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego, doradztwa kariery oraz rozwoju. Jako Certyfikowany Trener Points of You® prowadzę warsztaty w ramach Points of You ®Academy.

Strona trenera

Dariusz Grochocki

Jestem trenerem Microsoft Excel. Szkolenia prowadzę w sposób dynamiczny angażując uczestników za pomocą pytań i przygotowanych zadań. Zachęcam uczestników do wzajemnej pomocy i dzielenia się wiedzą, co pomaga w nawiązaniu relacji i zbudowaniu fajnej atmosfery. Jestem także WordPress developerem. Wykorzystuję WordPressa do tworzenia zaawansowanych platform. Motywy graficzne (templatki) tworzę od podstaw. Wdrażam także gotowe motywy, modyfikując je odpowiednio na potrzeby projektu. Pomysłowość i kreatywność mam we krwi! Jestem autorem różnych przedsięwzięć społecznych (np. Absolwenci na walizkach, Noc Szkoleń, PsychoMem) i platform (np. No job no fun, Event on Click).

Strona trenera

Magdalena Kaleta – Gałwa

Jestem dyplomowanych coachem, trenerką biznesu - V The European Qualifications Framework, mediatorką sądową, praktykiem i masterem NLP, autorką i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych: zarządzanie sprzedażą oraz mediacje i negocjacje na WSE im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Współpraca za mną to 100% praktyki i autentycznych sytuacji z życia i pracy, ponieważ jak powiedział Yogi Berra – legenda amerykańskiego baseballa – "W teorii nie ma różnicy między pomiędzy teorią a praktyką. W praktyce – jest".

Strona trenera

Magdalena Kozłowska

Trenerka, mediatorka w idei Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga i absolwentka studiów podyplomowych Collegium Civitas w tym zakresie. Uczestniczyłam w ponad 250 godzinach zajęć prowadzonych przez międzynarodowych certyfikowanych trenerów NVC, a także w warsztatach z zakresu Rodzicielstwa Bliskości. Prowadzę warsztaty i indywidualne/grupowe spotkania empatyczne. Ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na szacunku i zaufaniu. Prywatnie jestem żoną i mamą 5-letniej Zosi.

Joanna Lange

Jestem certyfikowanym coachem ICF i dyplomowanym coachem kryzysowym. Pomagam Kobietom, które w codziennej gonitwie i wypełnianiu obowiązków zapomniały o Sobie samej i czują, że mają dość życia według oczekiwań innych. Wspieram je by odnalazły Siebie, swoje marzenia, siłę i odwagę, by zacząć żyć po swojemu. Natomiast jako coach kryzysowy – pomagam Kobietom pokonywać życiowe zakręty, dostrzegać, że kryzys to nie koniec świata, a tylko pewnego etapu i że kiedy zamkną dobrze ten etap, to dalej czeka je kolejny, może zdecydowanie lepszy, bo świadomie zaplanowany według swoich potrzeb. Jeśli chcesz mnie poznać bliżej lub potrzebujesz pomocy, żeby rozwinąć skrzydła - zapraszam na swoją stronę.

Strona trenera

Ismena Ładecka

Jestem trenerką i psycholożką. Moją pasją jest praca z grupą, wykorzystywanie jej dynamiki i potencjału edukacyjnego, a od kilku lat także Porozumienie Bez Przemocy jako filozofia komunikacji, budowania relacji i rozwiązywania konfliktów. Od ponad 12 lat prowadzę treningi i warsztaty dotyczące: budowania zespołu, rozwoju kompetencji miękkich (komunikacja interpersonalna, empatia, asertywność, współpraca, rozwiązywanie konfliktów), a także metod efektywnego uczenia się i kreatywności. Współpracuję z Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole „Falochron”, oraz z Fundacją Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych KURDYBANEK, a także szkolę jako freelancer. Zarówno w pracy zawodowej, jak i prywatnie: poszukuję nowych dróg, zaciekawiam się, uczę się nowych rzeczy. Bliska jest mi kultura kręgu, a zwłaszcza Kręgi kobiet, grywam w gry improwizacyjne, ostatnio pasjami szyję sukienki.

Dominika Maciejak

Trener i doradca specjalizujący się w obsłudze klienta, sprzedaży i doskonaleniu doświadczeń zakupowych. Autorka artykułów branżowych. Praktyk handlu detalicznego z wieloletnim doświadczeniem na rynku centrów handlowych, którym dzieli się podczas warsztatów i treningów on-the-job, konferencji i prelekcji. Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach filologia, specjalność: językoznawstwo i informacja naukowa oraz geografia, specjalność geoinformacja. Podyplomowo wykształcona w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania w firmie.

Strona trenera

Natalia Podżorska-Kot

Psycholog, trener z wieloletnim doświadczeniem we wsparciu rodziców i wychowawców w zakresie problemów wychowawczych oraz trudności emocjonalnych dzieci. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Prywatnie miłośniczka długich trekkingów oraz literatury dziecięcej. Nie wyobraża sobie świata bez uśmiechu.

Karolina Szpak

Psycholożka, trenerka. Od dzieciństwa przejawia zamiłowanie do ruchu, co sprawia, że ciężko jej usiedzieć w miejscu i najwięcej mocy daje jej angażowanie się w wiele projektów jednocześnie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą w zajęciach indywidualnych, grupowych, a także w dłuższych formach wyjazdowych. Lubi pracować z ciałem poprzez elementy choreoterapii i ruchu autentycznego. Fascynuje się tematyką relacji, bliskości i kobiecości. Na co dzień tańczy i/lub chodzi po górach.

Magdalena Wadowska

Dziennikarka radiowa i prasowa, sopranistka. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe (Radio Kraków, Radiowa Trójka, Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Duży Format GW) zdobyła pracując w terenie z mikrofonem, prowadząc audycje na żywo, wywiady ze znanymi ludźmi, koncerty, konferencje. Jest laureatką wielu nagród (m.in. Grand Press). Radio i śpiew łączy w pracy trenera głosu, trenera medialnego. Uwielbia opowiadać ludzkie historie słowem i dźwiękiem.

Strona trenera

Katarzyna Maria Zawadzka

Jestem aktorką, trenerką aktorstwa, wystąpień publicznych oraz rozwoju osobistego przez aktorstwo, a także pedagogiem, mamą. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej oraz studium aktorskie „Lart Studio” w Krakowie. Od 20 lat zawodowo realizuję się jako aktorka. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiałam w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie, a w latach 2008- 2016 współpracowałam z Teatrem KTO w Krakowie. Stworzyłam autorski projekt teatralny pod tytułem NIEprzykładna Mama. Trenerką aktorstwa, wystąpień publicznych i rozwoju osobistego przez aktorstwo jestem od lat 10. W tym czasie oprócz prowadzenia autorskich kursów i treningów, miałam przyjemność współpracować między innymi z takicmi instytucjami jak: Uniwersytet Jagielloński, Krakowskie Forum Kultury czy Fundacja Anma, a także z firmami: Grupa ADAMED, Piękny umysł czy Akademia Osiągnięć RO-GROUP (trening Porywający Mówca).

Strona trenera

Katarzyna Zych

Autorka książek i trenerka biznesu. Od ponad 10 lat wspiera marki w kuluarach działalności marketingowej. Strateg komunikacji marki, specjalista public relations, socjolog. Od ponad 8 lat związana z komunikacją marketingową oraz obszarem sprzedaży. Działa zgodnie z przekonaniem, że obecnie nie wystarczy, kiedy marki opowiadają własną historię - liczy się to, w jaki sposób działają. Jako trener zrealizowała ponad 8000 h szkoleniowych oraz doradczych w obszarze komunikacji marketingowej i PR. Pracuje zarówno z markami komercyjnymi jak i podmiotami ekonomii społecznej. Udowadnia, że biznes może być dobry, a to,co społeczne może być również biznesem. Pozostaje aktywna na forum mediów branżowych tworząc m.in. artykuły dla magazynu Marketer+. Bywa, że staje oko w oko nie tylko z wyzwaniami biznesu, ale również ze studentami, realizując od 5 lat jako wykładowca - praktyk zajęcia z obszaru komunikacji.

Strona trenera

Zapisz się do newslettera!