Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Zygmunt Dolata

Trener biznesu, coach, doradca w zakresie HR i rozwoju osobistego, inżynier, praktyk biznesowy. Pracował na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych w firmach usługowych, handlowych i produkcyjnych (m. in. TP SA, Orange, Ergo Hestia, Business Foundation).

Wykładowca w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (Studia MBA – moduł: Kierowanie zespołem), w Wyższej Szkole Logistyki (Metodyka prezentacji projektu) i Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu (Przywództwo i motywowanie). Wykładał także w Wyższej Szkole Bankowej techniki negocjacyjne.

Absolwent studiów MBA ZZL, kilku studiów podyplomowych z zakresu zarządzania, motywowania i komunikacji. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowiskach menedżerskich, specjalistycznych i handlowych (dyrektor, kierownik, handlowiec).

Autor publikacji z zakresu zarządzania zespołami pracowniczymi, negocjacji, motywowania, efektywnego wykorzystania narzędzi zarządzania ludźmi w organizacji oraz rozwoju osobistego. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania, przywództwa, negocjacji i rozwoju osobistego w specjalistycznych wydawnictwach: „Personel i Zarządzanie”, „Personel Plus”, „As Sprzedaży”, „Szef Sprzedaży”, „Magazyn Trenera” i portalu: www.novense.com.

Finalista konkursu: „Mówca Znakomity” Poznań, 2007 r. Organizator: „Gazeta Wyborcza” i Teatr Nowy w Poznaniu”.

Laureat I Edycji Konkursu Polish Society for Training & Development (2. miejsce) „Efektywny Trener Biznesu”, (1. miejsce) Zwycięzca plebiscytu Czytelników w 2013 roku portalu www.treco.pl „Porady praktyków”.

W wolnych chwilach miłośnik operetek, dobrej beletrystyki i krzyżówek.

Podczas Nocy Szkoleń w Poznaniu poprowadzi szkolenie:

Savoir vivre – dobre zwyczaje w życiu i pracy w praktyce

Zapisz się do newslettera!