Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Zdzisław Bińkowski

Trener Biznesu, Projektant Kariery. Posiada różnorodne i bogate doświadczenie zawodowe. Był dziennikarzem lokalnym, urzędnikiem samorządowym, menadżerem, prowadził własną firmę.

Przez blisko 10 lat pracował w międzynarodowej korporacji branży telekomunikacyjnej, na stanowiskach związanych ze sprzedażą telefoniczną i zarządzaniem zespołami. Kierował tam blisko 150-osobową jednostką contact center.

Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Podczas szkoleń, które prowadzi, łączy bogate doświadczenie zawodowe z umiejętnościami trenerskimi. Pracuje wg metodologii SET®, co oznacza, że koncentruje się na budowaniu bezpiecznej atmosfery szkoleń, stwarza uczestnikom warunki do twórczego doświadczania oraz wspiera ich we wdrażaniu umiejętności w praktyce. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, kompetencji menadżerskich.

marka-ja-binkowski-3

Jako Projektant Kariery doradza klientom indywidualnym i wspiera ich w obszarach rozwoju zawodowego i osobistego, planowania kariery, personal brandingu, odkrywania swoich mocnych stron. Prowadzi też szkolenia i warsztaty dotyczące m.in.: planowania kariery, budowania marki osobistej, technik autoprezentacji oraz szeroko rozumianego rozwoju zawodowego. Jest trenerem Akademii Projektantów Kariery Career Design.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Krakowie:

marka JA- sztuka budowania marki osobistej

Zapisz się do newslettera!