Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Sylwia Łuckiewicz

Właścicielka Brain Coaching. Magister socjologii i pracy socjalnej. Coach. Trener. Absolwentka Międzynarodowych studiów coachingu. Ukończyła akredytowany kurs coachingu zgodny z wymaganiami ICF oraz kurs coachingu w Instytucie Coachingu i Mentoringu. Certyfikowany Asesor Assesment Center / Development Center.

Kierownik w X- kom, trener, coach oraz doradca zawodowy w Stowarzyszeniu „Absolwenci na walizkach”.

W drodze doskonalenia siebie i innych, spędziła setki godzin na sesjach coachingowych z zakresu life coachingu, business coachingu, executive, career coachingu. Prowadziła również liczne szkolenia i warsztaty. Ma bogate doświadczenie we wdrażaniu kultury coachingowej w organizacji oraz w zarządzaniu stylem coachingowym.

Na co dzień postępuje zgodnie z kodeksem ICF, posiada wiedzę, doświadczenie i umiejętności oraz cały wachlarz narzędzi do świadomego przeprowadzenia klienta przez proces coachingu, a tym samym przez proces jego zmian.

Rozwija się wielowymiarowo w obszarach: sprzedaż, efektywność osobista, umiejętności miękkie, komunikacja w zespole, budowanie zespołu, negocjacje, umiejętności komunikacyjne, coaching, wystąpienia publiczne, motywacji, rekrutacja, rozwój osobisty.

Jej recepta na życie jest prosta: trochę pracy, trochę psychologii i do tego solidna dawka optymizmu.

Wiedzę psychologiczną, życiową, z zakresu coachingu, przekażę w prosty, przystępny sposób. To, co daję, jest skuteczne, a nie tylko zapakowane w marketingowe hasła.

Podczas III edycji Nocy Szkoleń w Krakowie poprowadzi szkolenie

Jesteśmy tym, co w życiu powtarzamy – czyli nawyki, nawyki i dla odmiany nawyki ›

Zapisz się do newslettera!