Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Sylwia Łuckiewicz

Magister socjologii i pracy socjalnej. Certyfikowany Coach. Absolwentka Międzynarodowych studiów coachingu. Ukończyła akredytowany kurs coachingu zgodny z wymaganiami ICF oraz kurs coachingu w Instytucie Coachingu i Mentoringu.

Life i business coach, Team leader coach w Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. Z o.o (Bank Pekao SA).

W drodze doskonalenia siebie i innych, spędziła setki godzin na sesjach coachingowych z zakresu life coachingu, business coachingu, executive, career coachingu. Prowadziła również liczne szkolenia i warsztaty. Ma bogate doświadczenie we wdrażaniu kultury coachingowej w organizacji oraz w zarządzaniu stylem coachingowym.

Na co dzień postępuje zgodnie z kodeksem ICF, posiada wiedzę, doświadczenie i umiejętności oraz cały wachlarz narzędzi do świadomego przeprowadzenia klienta przez proces coachingu, a tym samym przez proces jego zmian.

Rozwija się wielowymiarowo w obszarach: sprzedaż, efektywność osobista, umiejętności miękkie, komunikacja w zespole, budowanie zespołu, negocjacje, umiejętności komunikacyjne, coaching, wystąpienia publiczne, motywacji, rekrutacja, rozwój osobisty.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Krakowie:

Komunikacja niewerbalna – jak odczytywać i wykorzystywać mowę ciała

Zapisz się do newslettera!