Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Michał Kosel

Młody przedsiębiorca z Opola, specjalizuje się w marketingu, zarządzaniu i budowaniu struktur biznesowych.
Kierownik i założyciel Kobiecego Centrum Rozwoju, szkoły tańca, klubu fitness i szkoły Pole Dance mającej swoje placówki w Opolu i Strzelcach. Właściciel marki LadiesCamp.pl, projektu sportowego dla aktywnych kobiet, który organizuje 5 razy w roku turnusy górskie połączone z fitnessem, tańcem, sztukami walk czy pole dance.

Właściciel agencji artystycznej The Dancers, która zajmuje się eventami, pokazami oraz organizuje konferencje dla firm. Współtwórca spółki Bussines Partner Group, która zrzesza partnerów z zakresu księgowości, prawa gospodarczego, specjalistów z branży energetycznej i odnawialnych źródeł energii oraz zarządzania.

Autor projektu „Jak znaleźć Pracę po studiach”, projektu dla studentów i uczniów pomagającego odnaleźć się na rynku pracy. Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com, która wspiera młodych pasjonatów na rynku pracy, organizuje spotkania dla przedsiębiorców oraz tworzy programy stypendialne i stażowe. Właściciel agencji reklamowej MarketingVideo.pl, która specjalizuje się w promocji internetowej.

Koordynator I Opolskiego Festiwalu „Orientalna Kontrabanda”, ogólnopolskiego festiwalu ściągającego międzynarodowe gwiazdy. Pomysłodawca Opolskiego Festiwalu Ruchu i Zdrowia, inicjatywy zrzeszającej aktywistów opolskich w celu pomocy charytatywnej i wsparciu osób potrzebujących.

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego, studiował dziennikarstwo, komunikację i filozofię.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Opolu:

Młodzi na rynku pracy, czyli skąd tak wielu „absolwentów na walizkach”

Zapisz się do newslettera!