Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Marzanna Nikliborc

Z zawodu jest trenerem, doradcą oraz coachem.

Posiada 20 letnie praktyczne doświadczenie handlowe oraz ponad 7 letnie doświadczenie w zakresie consultingu i szkoleń.

Karierę zawodową rozpoczęła 27 lat temu w Małopolskiej Spółdzielni Handlowej Wizan w Andrychowie. Przez ponad 20 lat pracowała w Dziale Handlowym. Jako kupiec produktów świeżych w negocjacjach z dostawcami była bardzo skuteczna – sklepy WIZAN były mocno konkurencyjne.

Obecnie jest niezależnym trenerem-konsultantem, specjalizującym się w szkoleniach i doradztwie z zakresu sprzedaży oraz zarządzania. W swojej karierze trenera przeszkoliła około 3000 sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży.

Akredytowany Trener Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz absolwent Szkoły Trenerów SUCCESS RESOURCES w Londynie oraz szkoły sprzedaży BTI SALES SCHOOL w Warszawie .

Jej nauczycielami z zakresu sprzedaży i motywacji są Brian Tracy, Anthony Robbins, Jack Canfield oraz Blair Singer.
Autorka wielu artykułów w prasie handlowej min „Społemowiec warszawski” oraz wywiadów radiowych w radiu Andrychów.

Prywatnie pasjonatka gór oraz wolności w przestrzeni – skok spadochronowy z samolotu to dla niej prawdziwa gratka. Uwielbia wyzwania jej marzeniem jest poszybować na paralotni. Największą wartością jest dla niej rodzina – mąż i syn są dla niej wielką inspiracją.

Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Krakowie. Z wykształcenia mgr zarządzania, absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas III edycji Nocy Szkoleń w Rzeszowie poprowadzi szkolenie

10 zasad skutecznej sprzedaży

Zapisz się do newslettera!