Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Kinga Kubiak

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją hatha joga, instruktor jogi akademickiej, szkoleniowiec, dziennikarka.

Od 2011 roku samodzielnie prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania w kilku miejscach w Warszawie. Prowadzę zajęcia z hatha-jogi dla różnych grup zawodowych, w tym prawników, pracowników mediów, PR-owców, artystów. Dużą część mojego doświadczenia w pracy z ciałem zdobywałam prowadząc zajęcia dla osób z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się moje ciało pod wpływem ćwiczeń jogi.

Jestem absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyłam także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu (prowadząca: Maga Korbel) i kursy weekendowe z takich dziedzin, jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama (Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki).

Joga to mój sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także – sposób na życie. Oprócz uczenia jogi współpracuję także z firmami szkoleniowymi (więcej o tym w zakładce Szkolenia) oraz z portalem strefarozwoju.pl (więcej o portalu w zakładce Copywriting). Rozpoczęłam także prowadzenie badań naukowych nt. stresu, pod okiem prof. Janusza Szopy.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Odstresuj się dzięki jodze

Zapisz się do newslettera!