Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Kinga Bogdańska

Mistrzyni Życia, Żonglująca Matka, Trener Mocnych Stron, Talent Coach, kobieta przedsiębiorcza, inspiratorka, certyfikowany Trener FRIS®

Przeprowadziła ponad 2500 godzin szkoleń. Pierwsze doświadczenia zdobywała jako specjalista ds. jakości i trener wewnętrzny call center w firmie ubezpieczeniowej. Tworzyła i wdrażała programy szkoleń dla konsultantów telefonicznych i konsultantów terenowych. Była również współautorem Standardów Obsługi Klienta.

Od 6 lat aktywny przedsiębiorca. W pracy wykorzystuje swoje doświadczenie trenerskie i biznesowe, a także umiejętności z zakresu budowania wizerunku osób i organizacji.

Prowadzi szkolenia m.in. z :

 • odkrywania talentów neuronalnych oraz wdrażania je wżycie i budowania na nich swoich biznesów,
 • zakresu savoir vivre,
 • umiejętności menedżerskich,
 • autoprezentacji,
 • komunikacji,
 • zarządzania sobą w czasie,
 • aktywnych technik poszukiwania pracy,
 • wystąpień publicznych oraz prezentacji,
 • radzenia sobie ze stresem,
 • treningów relaksacyjnych,
 • oraz doradztwa w zakresie obsługi Klienta.

Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, osób bezrobotnych oraz organizuje warsztaty dla kobiet. Jest autorką programu rozwojowego Zaprojektuj swoje życie w którym wzięło udział ponad 500 osób oraz Mistrzyni Życia podczas którego prowadzi indywidualnie swoje Klientki.

Jest zwolenniczką filozofii rozwoju osobistego i biznesowego w oparciu o wzmacnianie silnych stron. Swoje motto zaczerpnęła od dr. Seuss: „Po co się dopasowywać, skoro urodziłeś się po to, by się wyróżniać”

Jej celem jest wzbogacanie rozwoju drugiego człowieka – poszerzanie świadomości własnego potencjału i podpowiadanie możliwości jego realizacji.

Jest przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chce wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ właśnie poprzez uczestnictwo w rozwoju drugiego człowieka realizuje się – jej potencjał.

W podejmowanych przez nią działaniach dba o najwyższą jakość wzajemnej współpracy, dlatego z pełnym zaangażowaniem realizuje swoje wartości i wdraża obrane standardy.

Jej praca jest jej pasją – od wielu lat, używając różnych metod wspiera ludzi w rozwoju. To w jaki sposób pracuje wynika z jej doświadczeń i systemu wartości – dla niej najwyższą wartością jest człowiek – jego często nieodkryty i niewykorzystany w pełni potencjał. Docenia miejsce w którym jest, do tego samego zachęcając osoby z nią pracujące.
Do współpracy zapraszają ją: firmy ubezpieczeniowe, resort sprawiedliwości, firmy z branży przeciwpożarowej, placówki edukacyjne, urzędy oraz indywidualni Klienci.

Wspiera dzieci w lepszej samoocenie, pomaga w wyborze szkół i pracy po edukacji z wykorzystaniem ich mocnych stron.

Na co dzień zakręcona mama 2 synów, uwielbia gotować, śmiać się i cieszyć drobnymi rzeczami. Zaraża swoim optymizmem.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

9 kroków do POZNANIA SIEBIE – ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ

Zapisz się do newslettera!