Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Katarzyna Wnękowska

Nazywam się Katarzyna Wnękowska i jestem Certyfikowanym Coachem CoachWiseTM oraz trenerem biznesu. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Jako coach pracuję z Klientkami w oparciu o swoją metodę 4 Kroków do Spełnienia©. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają moim Klientkom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Obecnie pracuję z Klientkami z całego kraju. Moje usługi wybierają najchętniej zapracowane menadżerki i właścicielki biznesów, które z jednej strony odnoszą sukcesy zawodowe z drugiej jednak płacą za to zbyt wysoką cenę. Są zmęczone i mają zbyt mało czasu dla siebie oraz bliskich. Niekiedy nie mają czasu na miłość. Pomagam im:

  • poprawić skuteczność poprzez zwiększenie pewności siebie i wiary w siebie,
  • zdobyć empatię i szacunek do samej siebie,
  • zobaczyć życie z nowej perspektywy,
  • wypracować umiejętność zarządzania czasem,
  • docenić status jaki zdobyły i odzyskać radość życia.

Pomagam Klientkom w zadbaniu o tzw. work life balance co ma korzystne odzwierciedlenie w prowadzonych przez nie firmach oraz w ich życiu osobistym.

Kataliza Coaching, której jestem właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i spełnienia.

Co mówią o współpracy ze mną Klientki ?

Polecam bardzo dobrego Coacha Katarzynę Wnękowską. Jest ona tak otwartą i sympatyczną osobą, że ze swoim podejściem do życia i ludzi zaraża szczęściem. W momencie gdy ją poznałam miałam osobiste dylematy, wiele pytań do siebie, których nie mialam odwagi sobie zadac. Skorzystałam u Kasi z Life coachingu, ona nie obawiała się zadać mi tych pytań, oraz wielu innych, dzięki którym potrafiłam zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła mi w jakim punkcie jestem, przez co muszę i chcę przejść aby dotrzeć do celu. Zmusiła mnie do myślenia i działania za co jej serdecznie dziękuję. Jest profesjonalistką. Grzechem byłoby nie skorzystać z jej usług. 6 stycznia 2015 Iza – Psycholog

Postanowiłam skorzystać z coachingu, ponieważ ciągle miałam wrażenie, że poświęcam się tylko pracy, i nie mam czasu na swoje prywatne życie. Czułam się zmęczona. Dzięki kilku sesjom z coachem mogłam zrozumieć skąd się biorą przyczyny takiego stanu rzeczy. Otóż zbyt dużo brałam na siebie, bo chciałam wszystkim pokazać, że radzę sobie doskonale. Kasia jest doskonałym słuchaczem i potrafi nakierować na myślenie, a dzięki temu zrozumienie swojej tożsamości, zarówno tej zawodowej jak i prywatnej. Teraz po zakończonych sesjach jest dużo lepiej. Mam więcej czasu na dbanie o siebie i rozwijanie własnych zainteresowań. Kasiu dziękuję serdecznie! 🙂 12 maja 2013 Agnieszka – Training Menadżer

Więcej informacji o mnie i referencji znajdziesz na stronie www.katalizacoaching.pl

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

SPEŁNIONA KOBIETA BIZNESU czyli jak wygląda pełnia Twojego szczęścia i co zrobić, by ją osiągnąć

Zapisz się do newslettera!