Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Katarzyna Adamczuk

Manager, leader, trener biznesu, coach.

Manager, praktyk biznesu, z wieloletnim doświadczeniem w obszarze kontrolingu, prowadzenia projektów i zarządzania w IT w dużej organizacji. Trener prowadzący warsztaty, szkolenia i doradztwo z zakresu kontrolingu, budżetowania, analizy finansowej, zarządzania i transformacji organizacji. Specjalizuje się w kontrolingu i zarządzaniu w obszarze IT.

Tworzy programy rozwojowe oraz modele kontrolingowe i budżetowe w IT. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu procesów transformacji w organizacjach.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (podyplomowe studia menedżerskie Transformacja Organizacji), Politechniki Lubelskiej w Lublinie (studia podyplomowe na kierunku Współczesne Technologie Informatyczne) oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie (studia magisterskie na kierunki Zarządzanie i Marketing). Posiada Advanced Certificate in Management University of Central Lancashire oraz certyfikat z zakresu kontrolingu i analizy finansowej. Ukończyła liczne kursy doskonalące kompetencje w obszarze finansów I zarządzania w IT.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Finanse dla niefinansistów. Magia liczb

Zapisz się do newslettera!