Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Jolanta Uran-Gędłek

Prowadzi coachingi i warsztaty związane z rozwojem osobistym i rozwojem menedżerskim w zakresie prowadzenia rozmów oceniających, komunikacja w zarządzaniu, budowania relacji z podwładnymi, rozwiązywania konfliktów, asertywności i radzenia sobie ze stresem.

Prowadzi firmę JUG TRAINING – dwudziestokilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywała zajmując różne stanowiska managerskie i specjalistyczne w firmach produkcyjnych.

Brała udział w procesie restrukturyzacji Zakładów Mechanicznych „Bumar – Łabędy” S.A. wraz z utworzeniem spółki pod nazwą Zakład Montażu Maszyn Budowlanych. Utworzyła dział doradztwa i projektów w obszarze doradztwa personalnego w firmie Training Partners, gdzie na stanowisku Dyrektora przez kilkanaście lat realizowała różnego rodzaju projekty doradcze i badawcze dla przedsiębiorstw.

Trener biznesu – przeprowadziła kilkaset szkoleń z komunikacji , budowania zespołu i innych tematów rozwijających kompetencje menedżerskie.

Współtworzyła program i prowadzi do dzisiaj zajęcia na studiach podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania z Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla potencjalnych HR managerów. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Prowadziła szkolenia dla m.in. Medicover, Unilever, Timken Polska, Zakłady Azotowe Tarnów, Urząd Miejski w Zabrzu i w Gliwicach, Electrical International Components , Tauron i i wiele innych. Członek Rady Ekspertów Personalnych przy Małopolskim Związku Pracodawców Lewiatan. Certyfikowany trener i wykładowca prowadzący zajęcia w polskiej jednostce edukacyjno- egzaminacyjnej American Certification Institute w obszarze HR Management.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach wydziału zarządzania, oraz Polsko-Czeskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Sportu „Collegium Glacense” w Nowej Rudzie studiów podyplomowych w zakresie menedżer jako trener i coach, studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

Posiada certyfikat trenera -szkoła trenerów „METRUM” w Katowicach, szkoły rekomendowanej przez PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne),oraz Certyfikat „Lead Training” – wydany przez MOODY INTERNATIONAL 2004r.
Współautorka książki „Zarządzanie Projektem Szkoleniowym” wyd. One Press 2008r. Autorka cyklu artykułów na temat prowadzenia rozmowy rozwijająco – oceniającej oraz systemów ocen pracowniczych, pisanych dla personelu i zarządzania .

www.jugtraining.pl
www.coaching-menedzerski.com.pl

W wolnych chwilach z pasją zajmuje się pielęgnacją róż w ogrodzie.

Podczas Nocy Szkoleń w Poznaniu poprowadzi szkolenie:

Efektywne wyznaczanie celów – czyli jak marzenia zamienić na życiowe cele

Zapisz się do newslettera!