Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Joanna Wcześniak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego: Wydziału Filologii Polskiej oraz Wydziału Socjologii ze specjalnością Komunikacja Społeczna i Badanie Rynku. Studiowałam także literaturę na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz ukończyłam Studium Przygotowania Pedagogicznego.

Od kilkunastu lat z pasją i zaangażowaniem działam i spełniam się zawodowo w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR), wspierając ludzi i organizacje w ich rozwoju i dążeniu do osiągania celów.

Doświadczenie zdobywałam jako konsultant w strukturach międzynarodowych Agencji Doradztwa Personalnego współpracując z polskimi, jaki i zagranicznymi firmami. Jako specjalista/menadżer/HR biznes partner pracowałam w wewnętrznych strukturach działów HR, gdzie odpowiadałam m.in. za realizację polityki HR i wdrożenia: np. procesów rekrutacji, systemów ocen, budowanie ścieżek karier, programy rozwoju talentów, badanie satysfakcji zawodowej pracowników, szkolenia. Najczęściej moja rola wiązała się z doradztwem i realizacją projektów w zakresie strategicznego zarządzania personelem.

Ukończyłam Akademię Trenera Biznesu, Kurs Trenerów Zarządzania Matrik. Posiadam doświadczenie jako trener. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń/warsztatów z zakresu komunikacji, zarządzania oraz doradztwa zawodowego. Obecnie realizuję się jako trener rozwoju osobistego oraz mentor kariery.

Podczas Nocy Szkoleń w Oświęcimiu poprowadzi szkolenie:

Wyzwanie czy zadanie ? – odkryj swój potencjał!

Zapisz się do newslettera!