Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Ilona Bachanek

Charyzmatyczna, pełna pozytywnej energii i realistycznego podejścia do życia trenerka, edukatorka i naukowiec. Od 6 lat zdobywa doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla młodzieży, studentów, nauczycieli i naukowców. Swoją wiedzę zdobywa uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach, forach i debatach. Od 3 lat prowadzi szkolenia z tematyki twórczego myślenia i kreatywności dla różnych grup wiekowych i społecznych. Lubi dyskutować, poznawać ludzi i działać.

Od lutego br. działa w sektorze przedsiębiorczości nie tylko szkoląc ale współtworząc dwa startupy w fazie początkowej. Projektuje badania naukowe i nawiązuje współprace międzysektorowe. Od wielu lat aktywnie działa w organizacjach NGO. Zarówno w pracy naukowej jak i w NGO stosuje techniki twórczego myślenia i rozwija autorskie podejście do kreatywności na co dzień.

Jej ulubiony cytat z którym się identyfikuje to “The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do” Sarah Ban Breathnach.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Kreatywność w biznesie

Zapisz się do newslettera!