Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Grzegorz Olechniewicz

W opinii wielu klientów jeden z czołowych europejskich ekspertów w dziedzinie strategii i negocjacji zakupowych. W swojej karierze wykształcił setki skutecznych negocjatorów i wielu z nich prowadzi do dnia dzisiejszego.

Doradca i trener, Chief Executive Officer w firmie GOODMAN GLOBAL BUSINESS SERVICES Ltd. realizował projekty i strategie między innymi dla firm z branż: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, bankowej, telekomunikacyjnej, FMCG, oraz dla firm zajmujących się przemysłem ciężkim.

Swoje doświadczenie zdobył między innymi zarządzając zakupami w takich firmach jak Alma S.A., Ariba Inc. Carrywater Group S.A. czy Grupa Constans Od 2004 roku aktywnie działa w obszarze konsultingu zarządczego oraz optymalizacji przedsiębiorstw zarówno od strony procesów jak i obszarów operacyjnych. Główny ekspert ds. negocjacji i strategii zarządzania w firmie GOODMAN.

Prowadził wykłady w ramach Studiów Podyplomowych Zakupy w Biznesie organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, a obecnie wykładowca, konsultant merytoryczny oraz promotor na kierunku studiów podyplomowych Zakupy w Biznesie oraz Zarządzanie Projektem na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Prowadzi również zajęcia na kierunkach: negocjacje i mediacje, strategie sprzedaży oraz studiach managerskich..Członek, stowarzyszeń branży zakupowej oraz PMI (Project Management Institute) czy IPMA (International Project Management Association Polska).Certyfikowany trener Academy of Negotiations.

Podczas Nocy Szkoleń w Poznaniu poprowadzi szkolenie:

Negocjacje w biznesie

Zapisz się do newslettera!