Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Grzegorz Blaut

Ostatnie lata pracowałem jako Dyrektor regionalnego oddziału, największej spółki infrastrukturalnej dla sektora finansowego w Europie Centralnej i Wschodniej. Posiadam ponad 14-letnią praktykę w strukturach sprzedażowych B2B i B2C – zbierałem doświadczenie pracując w Polsce i w Niemczech na stanowiskach Przedstawiciel Handlowy, Sales Manager, Kierownik Działu Handlowego, Kierownik firmy, Koordynator Oddziału, Dyrektor Handlowy oraz jako Country Manager rozwijając z sukcesem na polskim rynku jedną ze spółek niemieckiego koncernu Dr. Oetkera.

Posiadam bogate doświadczenie jako handlowiec, menedżer i coach zarządzający zespołami pracowników, dzięki czemu dysponuję bogatą wiedzą i umiejętnościami w obszarze skutecznego i efektywnego zarządzania. Pracując w Polsce i za granicą wypromowałem i bezpośrednio przyczyniłem się do wzrostu firm, z którymi współpracowałem.
Pełniąc funkcje kierownicze oraz jako coach zespołowy wyspecjalizowałem się m.in. w: budowaniu i aktywizowaniu zespołów pracowniczych, zwiększaniu wydajności pracy w organizacji oraz w zakresie optymalizacji i racjonalizacji zarządzania organizacją, z wykorzystaniem efektywnego i partnerskiego mentoringu, coachingu oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny systemów informatycznych (takich jak CRM, ERP, BPM…).

Jako pasjonata pracy z ludźmi zajmowałem się również poradnictwem indywidualnym, małżeńskim i rodzinnym. Wraz z żoną pracowałem społecznie na rzecz przeciwdziałania rozpadom małżeństw i prowadziłem kursy wzmacniające więzi małżeńskie „2=1 Odkryj Siłę” Polska oraz kursy dla rodziców.

Wykładowcą i trenerem jestem od ponad 15 lat. Zasilam kadrę wykładowców na studiach Master of Business Administration przy Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie.

Jestem również inicjatorem i organizatorem lokalnego życia społecznego, aktywnie promuję znaczenie rozwoju osobistego mężczyzn, ze szczególnym naciskiem na branie odpowiedzialności za rozwój rodziny i lokalnej społeczności. Stworzyłem Inicjatywę SpokoTato, Klub Zielonogórskich Morsów, Dziecięcy Klub Morsika „Salomon” oraz aktywnie współpracuję z inicjatywą Tato.net.

Podczas Nocy Szkoleń w Zielonej Górze poprowadzi szkolenie:

Trening asertywności i pewności siebie oraz konferencje z wiedzy użytecznej

Zapisz się do newslettera!