Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Ewa Wilmanowicz

Koneserka codzienności, pasjonatka budowania marki. Autorka publikacji naukowych z obszaru przywództwa i przedsiębiorczości. Członek Klubu France Pologne i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. W swoich przemówieniach i mowach inspiracyjnych Ewa dzieli się pomysłami na osobistą efektywność, codzienny optymizm i jak robić małe rzeczy z wielką pasją.

Na co dzień kieruje działem rozwoju w Bemygo sp. z o.o. i w ramach Centrum Kariery Bemygo prowadzi szkolenia z zakresu efektywności osobistej, wystąpień publicznych i budowania marki. Specjalizuje się w projektowaniu strategii pozycjonowania marki małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas Stypendium Rządu Francuskiego stworzyła pracę dyplomową na temat metod kreowania i pozycjonowania marek luksusowych. W pracy indywidualnej wykorzystuje narzędzia z obszaru coachingu (Certyfikat Noble Manhattan Coaching) i mentoringu. Prywatnie miłośniczka teatru i muzyki francuskiej.

Wytrwałości nauczyła jej wyprawa do Santiago de Compostella w 2008 roku. Jej życiowe motto to „Żyje się raz, ale jeśli zrobisz to naprawdę dobrze, to jeden raz wystarczy”.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Krakowie:

Wstań, odważ się i mów

Zapisz się do newslettera!