Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Ewa Kruchowska

Praktykująca psycholożka, terapeutka dzieci i młodzieży, wykładowczyni, trenerka: „Kreatywności” i „Kreatywnego Rozwiązywania Problemów” oraz „WenDo – asertywności i samoobrony dla kobiet i dziewczynek”. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennych studiów doktoranckich UJ i Studium Pedagogicznego UJ. Ukończyła Akademię Mistrzów Treningu (poziom 7 EQF) oraz Akademię Treningu WenDo.

W wolnym czasie szwenda się po górach, festiwalach piosenki poetyckiej, próbuje swoich sił w tańcu współczesnym, czyta rosyjskie s-f, ogląda koreańskie horrory. W przeważającej części tych aktywności towarzyszy jej suczka-Bryndza.

Prowadzenie warsztatów to pasja, wiedza i dobra zabawa. Idealne połączenie, które pozwala dać z siebie wszystko, z pewnością, że zainwestowana energia wróci zwielokrotniona. Szczególne miejsce w mojej praktyce trenerskiej zajmuje WenDo – unikalny warsztat łączący samoobroną i asertywność, który wydobywa z kobiet ukrytą w nich siłę (fizyczną i psychiczną), zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa i (od)daje im poczucie sprawstwa.

Podczas III edycji Nocy Szkoleń w Nowym Targu poprowadzi szkolenie

WenDo – warsztaty samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt

Zapisz się do newslettera!