Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Dominika Zielińska

Akredytowany coach (ACC)/ trener kompetencji miękkich

Właścicielka firmy Akademia Zmian Szkolenia& Coaching.

A ponad to: Magister Komunikacji w Biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Absolwentka Szkoły Trenerów i Polskiej Szkoły Coachingu oraz Projektu „Coach –ICF”.

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju w brytyjskiej korporacji.

W kręgu jej zainteresowań zawsze byli i są ludzie oraz zmiany co wpłynęło bezpośrednio na kształcenie się w trenerstwie i coachingu. W pracy najbliższe są jej aspekty związane z podnoszeniem jakości relacji (komunikacja, budowanie zespołów, motywowanie, asertywność), jak i szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz rozwoju organizacji (zarządzanie zmianą, zarządzanie przez coaching, budowanie tożsamości i wizerunku firmy, obsługa klienta). Zarówno szkolenia jak i coaching prowadzi w języku polskim lub angielskim.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje głównie w indywidualnej pracy coachingowej z osobami prywatnymi jak i managerami każdego szczebla zarządzania. Każdy osiągnięty przez klientów z którymi pracuje cel jest potwierdzeniem tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
Praca jest jej pasją oraz przenika każdy aspekt jej życia. Jej mottem jest: „Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.” Osobiście uważa, że jest uzależniona od zmian.
Poza pracą uwielbia podróżować, jeździć na nartach i słuchać muzyki filmowej.

Prowadziła szkolenia m.in. dla: Arcelor, Pracuj.pl, Credit Suisse, Urząd m. st. Warszawy, Polpharma, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, ZUS, TESCO, PKP, PARP, Inkubator Przedsiębiorczości, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Volvo, Rosti, Projekt Erasmus +.

Podczas Nocy Szkoleń w Bielsku-Białej poprowadzi szkolenia:

Co chcę w życiu robić? Marzenia a rzeczywistość -warsztat budowania wizji zawodowej

Zapisz się do newslettera!