Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Dominika Ratajczyk

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale Pedagogiki i Psychologii na kierunku pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną. W trakcie trwania studiów podjęła również naukę w Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej w Bielsku Białej, co zaowocowało tytułem Master In The Art. Of Neuro-Linguistic programing.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w OHP na stanowisku wychowawcy, w szkole ponadgimnazjalnej na stanowisku pedagoga szkolnego, a ponad to prowadząc warsztaty i szkolenia w różnym zakresie tematycznym: treningi pamięci, koncentracji i szybkiego czytania, warsztaty integracyjno-motywacyjne i komunikacji interpersonalnej, szkolenia z podstaw obsługi komputera, zajęcia arteterapii itp.

Dominika wciąż szlifuje swój warsztat pedagoga i szkoleniowca jednak swoją uwagę obecnie skupiła głównie na prowadzeniu sesji coachingowych, terapeutycznych i relaksacyjnych z klientami indywidualnymi. Chcąc pomagać na najwyższym poziomie podnosi swoje kompetencje podejmując kursy zawodowe i studia podyplomowe. W ostatnich latach ukończyła:

  • Roczny kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej w Niepublicznym Instytucie Doskonalenia Nauczycieli „Jawor” w Jaworznie
  • Studia podyplomowe – Coaching i NLP z certyfikatem ICI w Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – Certyfikat ICI
  • Studia podyplomowe – Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Katowicach.

W wolnym czasie Dominika z pasją zajmuje się różnymi rodzajami rękodzieła takimi jak np. decoupge, filcowanie, florystyka itp. Ponieważ jest miłośniczką kotów we wszystkich tych zajęciach asystuje jej kotka Perełka.

Podczas Nocy Szkoleń w Jaworznie poprowadzi szkolenie:

Znajdź swój sposób na stres

Zapisz się do newslettera!