Dariusz Grochocki

Nazywam się Dariusz Grochocki, rocznik 84’. Z wykształcenia jestem socjologiem i informatykiem. Doświadczenie biznesowe zdobywałem w korporacjach, a także mniejszych firmach. Praktycznie od początku mojej kariery zajmuję się w pracy nowymi technologiami oraz rzemiosłem słowa pisanego.

Moje specjalizacje: WordPress, Microsoft Excel, bazy danych, SQL, analiza danych, proces ETL, marketing internetowy, copywriting, content manager.

Od ok. 5 lat prowadzę szkolenia z Microsoft Excel, w tym także z narzędzi Business Intelligence: tabele przestawne, Power Pivot, Power View, Power Query.

Na co dzień zarządzam organizacją pozarządową Stowarzyszeniem „Absolwenci na walizkach”, w ramach której tworzę zaawansowane narzędzia webowe dla HR i rynku pracy. Jest to platforma Nojobnofun.pl i Nojobnofun.com (wersja angielska), gdzie można utworzyć swoje E-CV, portfolio i wizytówkę, a pracodawcy mogą publikować swoje oferty pracy i staży. Platforma jest narzędziem do budowania marki osobistej online (personal branding).

Podczas III edycji Nocy Szkoleń w Krakowie poprowadzi 2 szkolenia:

Excel Business Intelligence – tabele przestawne ›

Excel Business Intelligence – Power Pivot ›

Przeglądaj szkolenia