Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Beata Jurasz

Trener biznesu, trener umiejętności miękkich, life & business coach, psychopedagog kreatywności, autorka książki pt. „Uwolnij ptaka”.

Ukończyła Szkołę Trenerów Zarządzania MATRIK, Szkołę Coachów Akademii SET, studia podyplomowe z zakresu: Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji.

Pasjonatka motywacji i strategii osiągania celów. Wspiera ludzi w odkrywaniu przez nich ich wewnętrznego potencjału i motywacji. Pomaga klientom osiągać sukcesy prywatne i zawodowe poprzez coaching, szkolenia i warsztaty.

Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności menedżerskich, zarządzania zmianą, komunikacji, zarządzania stresem, budowania zespołu, współpracy w grupie, kreatywności oraz twórczego myślenia.

Kolekcjonerka sukcesów swoich klientów, współautorka dwóch książek z dziedziny kreatywności i rozwoju osobistego. Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOU TUBE pt. Coach Café.

Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim kilkaset kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu, Londynie i Dublinie.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Przewietrz skrzydła i leć

Zapisz się do newslettera!