Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Anna Zajdel

Podczas Nocy Szkoleń w Żyrardowie, lekcje stylu poprowadzi Anna Zajdel – osobista stylistka, która dzieli się z kobietami nie tylko swoją wiedzą, ale i energią okraszoną szczerym uśmiechem. Kiedyś redaktorka modowo-urodowa z wieloletnim doświadczeniem.

Dziś właścicielka Modolotni. Jej bystre oko w ułamku sekundy potrafi określić typ kobiecej sylwetki. Świat kolorów jest Ani niezwykle bliski. Ona je kocha! A one ją! I dlatego trafnie dobiera je do typu urody kobiety, a na dodatek wie, jak je ze sobą połączyć, by twarz wyglądała świeżo, promiennie, młodo.

Ania to kociara, zielarka i strzelec doborowy w jednym. Uwielbia śpiewać w aucie, najlepiej przy mocnych gitarowych basach. A na piękno reaguje gęsią skórką. Ania mówi o sobie: – Jeśli coś jest ładne, ale nie dla Ciebie, powiem Ci to z całym przekonaniem, bo się na tym znam. Nie licz na to, że spojrzę na Ciebie subiektywnym okiem! To mój zawód i nie zamierzam Cię oszukiwać. Jestem trochę jak Janosik na straży wizerunku.

Trener praw człowieka. Ukończył cykl szkoleń REAP Prawa Człowieka Edukacja – Działanie. Przeprowadził szereg warsztatów i szkoleń dotyczących praw człowieka dla młodzieży i dorosłych.

W 2011 roku pracował w Agendzie ONZ ds. Rozwoju (UNDP). Współpracował z Centrum Edukacji Obywatelskiej przy tworzeniu publikacji edukacyjnych. Obecnie pracuje w Lubelskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża, gdzie zajmuje się współpracą ze szkołami, młodzieżą, wolontariuszami oraz zbiórkami publicznymi.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenia w Lublinie:

Stylowa Ona – warsztat dla kobiet aktywnych

Zapisz się do newslettera!