Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Anna Porażyńska

Skuteczny doradca zawodowy, psycholog, coach. Magister psychologii i pedagogiki. Certyfikowany coach, ukończony kurs z podstaw psychoterapii.

Zrealizowała projekty dla polskich i międzynarodowych firm: Danone, Bank BPH, PZ Cussons, ICI Paints, Agros Nova, Sanofi-Aventis, Frito Lay, GTS Energis, Bank Gospodarki Krajowej, Sainsbury’s, Asseco, Royal Unibrew, Perfetti van Melle, Sonion Polska, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Auchan, Bank PKO BP, Bureau Veritas, PKP Intercity oraz doradztwa personalnego: dk HR, Randstad.

Doświadczony rekruter, asesor w projektach AC/DC, doradca kariery w projektach outplacement dla osób zwolnionych grupowo, trener umiejętności miękkich i menedżerskich. Przedsiębiorca i dyrektor we własnej firmie. Psycholog i doradca zawodowy w projektach aktywizacji społeczno-zawodowej dla osób niepełnosprawnych psychicznie i fizycznie.

Inspiratorka realistycznych zmian. Promotorka zdrowego rozwoju zawodowego i osobistego zgodnego z potencjałem i posiadanymi możliwościami. Zajmuje się tematyką wypalenia zawodowego.

Jako doradca zawodowy przygotowuje do efektywnego poszukiwania pracy. Pracuje z osobami, które zostały zwolnione, chcą zmienić pracę, zawód, rozpoczynają swoją drogę zawodową, chcą wrócić na rynek pracy po okresie przerwy, założyć własną firmę. Pomaga określić potencjał osobisty i zawodowy, uczy skutecznych metod poszukiwania pracy, planowania drogi zawodowej, zarządzania własną karierą, opracowuje profesjonalne cv i lm.

Jako psycholog pracuje z osobami w sytuacji kryzysu zawodowego i osobistego. Osobami, które czują się wyczerpane i przemęczone nadmiarem obowiązków, nie radzą sobie z presją i tempem pracy, stawiają sobie zbyt wysokie wymagania, doświadczają objawów przewlekłego stresu, mają stany depresyjne i dolegliwości psychosomatyczne, trudności w relacjach z współpracownikami.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Warszawie:

Dlaczego nie zapraszają mnie na rozmowy kwalifikacyjne? Jak znaleźć pracę…

Zapisz się do newslettera!