Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Anna Góral

Ukończyła studia wyższe na wydziale Politologii i Nauk Społecznych, podyplomowo Doradztwo Zawodowe, a także Helsińską Szkołę Praw Człowieka.

Od 14 lat pracuje w organizacjach pozarządowych, w latach 2002-2003 prowadziła zespół ds. kobiet w Amnesty International. W latach 2003-2004 pracowała w Centrum Promocji Kobiet wspierając kobiety w procesie poszukiwania pracy. W latach 2004-2015 pracowała w Fundacji Aktywizacja (dawnej Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo) jako doradczyni zawodowa i koordynatorka projektów oraz trenerka warsztatów umiejętności społecznych i szkoleń (w tym dla pracodawców i urzędników). W latach 2007-2010 współpracowała z „Centrum dzwoni” (wsparcie w aktywizacji zawodowej osób niesprawnych intelektualnie), w 2012-2013 z Fundacją TUS (szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych). Współpracowałam także przy realizacji projektów aktywizacji społeczno-zawodowej z Fundacją Nadzieja, Fundacją Instytutem Rozwoju Regionalnego, Fundacją Koalicja Karat.

stowarzyszenie-inicjatyw-kobiecych-noc-szkolen

W 2012 roku wraz z niepełnosprawnymi koleżankami założyła Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych, które swoje działania kieruje do kobiet z orzeczeniem o niepełnosprawności (aktywizacja kulturalna, społeczna i zawodowa, obszar praw kobiet). Od 6 lat przewodniczy Komisji dialogu społecznego ds. Poradnictwa Specjalistycznego – skupiającej organizacje poradnicze z  Warszawy. Od lutego 2012 jest członkinią Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Warszawie.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Warszawie:

Zawód na całe życie? Zmiana zawodu co 10 lat!? Wybierz sobie już teraz zawody na całe życie!

Zapisz się do newslettera!