Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Aneta Lewczuk

TRENER BIZNESU i ROZWOJU OSOBISTEGO.

Jestem trenerem biznesu i rozwoju osobistego. Posiadam ponad 10- letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, prowadziłam projekty dotyczące szkoleń i ścieżek karier pracowników.

Jestem doświadczonym trenerem z kilkunastoletnią praktyką w branży bankowej oraz sieci sprzedaży. Absolwentką studiów podyplomowych i magisterskich w obszarze Psychologii Biznesu dla Menadżerów oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Swoje umiejętności trenerskie doskonaliłam w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET oraz w Akademii Success Resources T.Harv Eker Program.

Dzisiaj pracuję jako trener rozwoju osobistego i motywacji własnej. Sztukę trenerską doskonaliłam po okiem takich specjalistów jak Blair Singer, Alex Mandossian oraz Adam Walerjańczyk, Jarosław Sobkowiak czy Gabriela Borowczyk.

W ramach projektu TRENUJ UMIEJĘTNOŚCI, pracuję z uczniami szkół podstawowych i średnich, gdzie uczę dzieci co znaczy rozwój osobisty.

Swoją energię pożytkuję na szukanie rozwiązań by zmieniać sposób myślenia i działania ludzi. Uczę innych jak dostrzegać nowe możliwości, wykorzystywać szansę każdego dnia by zbliżać się do swojego upragnionego celu.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Jak realizować własne cele i nie zwariować

Zapisz się do newslettera!