Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Aneta Lewczuk

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Posiadam różnorodne i bogate doświadczenie zawodowe. 11 lat pracowałam w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w sektorze sprzedaży i call center. Przez 5 lat prowadziłam projekty dotyczące szkoleń i ścieżek karier pracowników.

Jestem trenerem z 15-letnią praktyką w branży bankowej oraz sieci sprzedaży. Absolwentką studiów podyplomowych i magisterskich w obszarze Psychologii Biznesu dla Menadżerów oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Swoje umiejętności trenerskie doskonaliłam w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz w Akademii Success Resources T.Harv Eker Program. Dzisiaj pracuję jako trener rozwoju osobistego i motywacji własnej. Sztukę trenerską doskonaliłam po okiem takich specjalistów jak Blair Singer, Alex Mandossian, Adam Walerjańczyk, Jarosław Sobkowiak czy Gabriela Borowczyk.
Dodatkowo prowadzę własne projekty edukacyjne w zakresie rozwoju osobistego, m.in: „TRENUJ UMIEJĘTNOŚCI” – www.trenujumiejetnosci.pl, gdzie pracuję z dziećmi i nauczycielami szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz studentami uczelni.

Swoją energię pożytkuję na szukanie rozwiązań, by zmieniać sposób myślenia i działania ludzi. Uczę innych jak dostrzegać nowe możliwości, wykorzystując doświadczenie z zakresu zarządzania, rekrutacji, sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego. Zajęcia prowadzę w formie warsztatów, co pozwala uczestnikom na wykonanie wielu ćwiczeń indywidualnych oraz w grupach.

Podczas Nocy Szkoleń poprowadzi szkolenie w Warszawie:

POCZĄTEK KARIERY. Jak świadomie wejść na rynek pracy

Zapisz się do newslettera!