Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Agnieszka Leciejewska

Manager i szkoleniowiec, instruktor fitness, kulturystyki, kinezypsychoprofilaktyki, trener personalny, nauczyciel matematyki, absolwentka studiów podyplomowych zarządzania biznesem… Z branżą fitness i pracą z klientem związana nieprzerwanie od 18-tu lat. Najchętniej pracuje z kobietami, których codzienne problemy i potrzeby najlepiej rozumie. Sama jest przede wszystkim mamą i doskonale wie, jak w obliczu wszystkich rodzicielskich i domowych obowiązków trudno znaleźć czas, motywację i siłę do zmiany własnego życia.

Kilka słów od Agnieszki:

Kim jestem?

Skoro mówimy o pracy powinnam powiedzieć, że przede wszystkim jestem trenerem, instruktorem, managerem fitness. Ale dziś powiem, że przede wszystkim jestem matką i świadomą swoich możliwości i potrzeb kobietą. To co robię jest nierozerwalnie związane z moimi doświadczeniami jako człowieka – nie tylko instruktora i trenera ale przede wszystkim osoby otwartej, poszukującej ciągle nowych, lepszych rozwiązań. To trudności, które stanęły na mojej życiowej drodze sprawiły, że dziś jestem właśnie w tym miejscu. Swoimi doświadczeniami chętnie dzielę się w swojej codziennej pracy z kobietami.

Swoją zawodową karierę zaczęłam jako instruktor fitness. Spędzałam na sali wiele godzin każdego dnia, aż do utraty tchu – dziś wiem, że także do utraty własnej tożsamości. Ale takie są prawa młodych, wolnych ludzi. Ciągle się uczyłam nowych rzeczy (to akurat uważam za plus tej sytuacji), wyjeżdżałam, wracałam, kolejny kurs i kolejny, nowe uprawnienia, nowe umiejętności i kolejne godziny spędzone na sali… Późne macierzyństwo, niełatwe, bo naznaczone problemami zdrowotnymi dziecka, utrata własnej kondycji fizycznej i powiedzmy sobie szczerze także dawnej sylwetki, skłoniły mnie do poszukiwań w trochę innym kierunku. Musiałam zacząć szanować swój czas, bo miałam go niewiele. Zaczęłam zatem poszukiwać rozwiązań „ekonomicznych”, by jak najlepsze efekty osiągnąć w jak najkrótszym czasie. A to z kolei sprawiło, że nie było innego wyjścia, musiałam zacząć podchodzić do człowieka i jego potrzeb holistycznie.

Dziś wiem, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana i że nie trzeba wywracać wszystkiego do góry nogami aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Wprowadzając zmiany mądrze, krok po kroku, można osiągnąć spektakularne efekty zdrowotne, wizerunkowe i psychiczne – nie tylko dla siebie ale najczęściej także dla całej swojej rodziny.
Wiem także, choć dla niektórych to pewnie wyświechtana formułka, że szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina. Trudno czasem pozbyć się wyrzutów sumienia, gdy wydaje się nam, że „kradniemy czas” naszym dzieciom, by zrobić coś dla siebie. Zdrowy egoizm, harmonia i równowaga, znalezienie siebie samej, danie sobie zgody na zaspokajanie własnych potrzeb to klucz do szczęścia. Po prostu…

JAK PRACUJĘ?
Holistycznie… Pracując ze mną dotkniesz wielu tematów – zdrowia, odżywiania, higieny snu, swoich potrzeb i motywacji. Wszystko po to by zmiany które w Tobie zajdą były nie tylko satysfakcjonujące ale przede wszystkim trwałe.

Podczas Nocy Szkoleń w Stargardzie poprowadzi szkolenie:

W MIĘDZYCZASIE… ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE – warsztat motywacyjny dla kobiet

Zapisz się do newslettera!