Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Agata Kryska

Trener technik emocjonalnej wolności (EFT – Emotional Freedom Techniques)

Czym jest EFT?

EFT (technika wolności emocjonalnej) aktualnie metoda popularna na całym świecie należy do gałęzi Enegro-Psychologi i Energo-Medycyny. EFT oparte jest na koncepcji traktującej człowieka jako całość składającą się z ciała, umysłu i ducha, które nieustannie na siebie wpływają i są ze sobą ściśle związane. Stosując tę metodę opukujemy wybrane punkty zakończeń meridianowych na naszym ciele jednocześnie wypowiadając sformułowania opisujące odczucia w naszym ciele i umyśle co ma za zadanie przywrócić organizmowi naturalną harmonię. EFT to potężne narzędzie poparte badaniami klinicznymi, które udowodniły, że emocjonalna trauma w znacznym stopniu przyczynia się do powstania choroby. EFT jest w stanie zmniejszyć emocjonalny wpływ incydentów i wspomnień z przeszłości, które wyzwalają w nas stres emocjonalny. Gdy cierpienie jest zmniejszone lub usunięte, ciało może zrównoważyć się i przyspieszać zdrowienie.

Dlaczego EFT?

EFT wybrałam ponieważ jest ono bardzo wszechstronne. Może być pomocne w wyklarowaniu naszych celów tak więc może działać podobnie jak coaching. Może też pomóc w konkretnych problemach działając bardziej jak terapia. Pozostawia stosującemu tę technikę dużą swobodę. Trener EFT ma za zadanie być uważnym na to co dzieje się podczas spotkania oraz między sesjami i na bieżąco wyłapywać kierunki pracy i tematy, które wypływają z klienta.
Zdarza się, że EFT zadziała naprawdę szybko, częściej jednak potrzebna jest seria spotkań. Na pewno należy „odrabiać swoje zadania domowe” w postaci zadanych rundek. Jeśli nie popracujemy w domu cały proces potrwa oczywiście dłużej.

O mnie

Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Wspólnie z mężem prowadzimy firmę informatyczną. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego i w tym zawodzie pracowałam przez pierwsze 10 lat mojego życia zawodowego. Pracując w szkole oraz prowadząc kursy językowe zdobyłam cenne doświadczenia w kontaktach z dziećmi i dorosłymi. Odkryłam, że największą radość odnajduję wspierając innych w ich pracy nad samymi sobą. Właśnie to uczucie powoduje, że teraz staram się pomagać moim klientom usunąć przeszkody z ich własnej drogi. Staram się ukazać ich najmocniejsze strony i pomóc im stać się ich najlepszymi wersjami siebie.
Najbardziej kompetentna czuję się więc w tematach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, towarzyszącym temu stresom i blokadom oraz z tematami rozwoju osobistego, relacjami w związku i w rodzinie.

Podczas Nocy Szkoleń w Krakowie poprowadzi szkolenie:

SAMOTNOŚĆ SZEFA – jak sobie z nią poradzić z pomocą metody EFT

Zapisz się do newslettera!