Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Małgorzata Werner

Dyplomowany life coach w trakcie akredytacji ACC w Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF). Specjalizuje się w coachingu kryzysowym, zmian życiowych, pewności siebie oraz adventure coachingu (podróże i wyprawy górskie poza codzienną strefą komfortu). Z wykształcenia również magister ekonomii i licencjat obsługi turystyki. Od wielu lat pasjonatka gór (w 2012 roku zdobywczyni tureckiego 5-tysięcznika Ararat), a od zawsze pasjonatka psychologii oraz solidnego rozwoju osobistego.

Długo szukała „swojego miejsca”. Wielokrotnie przewartościowywała swoje życie. Ale dopiero po śmierci ojca, mając na swoim koncie 13 lat pracy w branży telekomunikacyjnej m.in. jako korpoludek, do której trafiła przypadkiem, postanowiła zmienić swoje życie zawodowe na świadomie wybrane. Przewróciła je do góry nogami i od roku już jako freelancerka rozwija własną markę coachingową opartą na autorskich pomysłach i wszystkich zasobach edukacyjnych oraz życiowych, jakie dotychczas zdobyła. Jej zdaniem prawdziwy sukces życiowy można osiągnąć tylko wtedy, gdy głowa i serce uczciwie ze sobą współpracują…

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi w swojej Kameralnej Pracowni dwa warsztaty:

– JA DOROSŁY – CZY TAK MIAŁO BYĆ? Warsztat inspirowany „Małym Księciem”

– Akceptuję siebie – odmawiam bycia swoim wrogiem

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie:

Akceptuję siebie – odmawiam bycia swoim wrogiem

więcej ›

Magdalena Rolska

Jestem trenerem, doradcą zawodowym, coachem w jednej osobie. Od wielu lat te wszystkie zawody wykorzystuję pracując ze studentami w Biurze Karier Uniwersytetu Medycznego oraz współpracując z rozmaitymi fundacjami czy stowarzyszeniami.

Podczas Nocy Szkoleń w Poznaniu poprowadzi szkolenie:

Jak gadać żeby się dogadać. Rzecz o komunikacji interpersonalnej

więcej ›

Karol Froń

Trener sprzedaży, zarządzania, certyfikowany przez Erickson College International coach kariery, sprzedaży i biznesu, związany z branżą rozwoju osobistego. Przedsiębiorca, współwłaściciel firmy Contact Center One. Od 2007 r. związany z branżą contact center, przez 5 lat pracował w największym call center w Polsce – CCIG, gdzie zarządzał grupa 130 osób. W życiu wykonał ponad 30 000 rozmów przez telefon, dokonał kilku tysięcy sprzedaży, zbudował kilkadziesiąt zespołów handlowych i wyszkolił tyle samo kadry kierowniczej.

Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową SMC24, pomaga firmom, menadżerom sprzedaży i handlowcom podnosić sprzedaż i budować efektywne zespoły. W internecie prowadzi bloga, publikuje artykuły na portalach branżowych, na swoim kanale na YouTube zamieszcza filmy instruktażowe i szkolenia dotyczące kompetencji sprzedażowych oraz zarządzania zespołami, a także prowadzi webinary dla handlowców i przedsiębiorców. Jak sam mówi: Wszyscy jesteśmy sprzedawcami.

Podczas Nocy Szkoleń w Częstochowie poprowadzi szkolenie:

Jak stać się najlepszym sprzedawcą w branży?

więcej ›

Marta Borek- Banach

Trener biznesu, Coach i Menedżer. Współwłaściciel Centrum Zmiany NOWE Sp. z o.o. Partner Zarządzający w centrum szkoleń e-learningowych Eduszkolenia24.pl. Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych, motywacyjnych, z zakresu szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej oraz profesjonalnej obsługi Klienta.

Prowadzi sesje coachingowe dla menedżerów, jako coach zespołowy wspiera zespoły w kryzysie. Przez wiele lat związana z Orange S.A.. Twórca autorskich programów szkoleniowych. Członek stowarzyszenia EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Przygotowanie Trenerskie:

  1. Pracownia Coachingu NOVO – Studium Zawodowe Coacha
  2. Europejska Szkoła Trenerów Grupy SET – Trener Biznesu
  3. One4Business – Human Performance Improvement – Metodyka Podnoszenia Efektywności Pracowników w Organizacji
  4. One4Business – Rekrutacja i Selekcja Pracowników Metodą Wywiadu Behawioralnego
  5. Orange S.A. – sprzedaż, wywieranie wpływu, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych i wiele innych

Podczas Nocy Szkoleń w Olsztynie poprowadzi szkolenie:

Grywalizacja jako narzędzie zmiany nawyków

więcej ›

Katarzyna Hak- Kowalska

Trener Biznesu, Coach i Menedżer. Współwłaściciel Centrum Zmiany NOWE Sp. z o.o., Partner Zarządzający w centrum szkoleń e-learningowych Eduszkolenia24.pl.

Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących wzmacniania kompetencji menedżerów, zarządzania zespołami, sprzedażą oraz obsługą Klienta. Na co dzień jako Kierownik Regionu zarządza siecią sklepów typu convenience. Prowadzi sesje coachingowe w obszarze Life & Business Coachingu jako Coach Zmiany.

Przez wiele lat zdobywała doświadczenie sprzedażowe i menedżerskie w różnych branżach, m.in. gastronomicznej, finansowej, MICE oraz FMCG. Twórca autorskich programów coachingowych. Członek stowarzyszenia EMCC (European Mentoring and Coaching Council).

Przygotowanie Trenerskie:

  1. Pracownia Trenerska NOVO – Studium Zawodowe Trenera Biznesu
  2. Pracownia Coachingu NOVO – Studium Zawodowe Coacha Biznesu
  3. One4Business – Human Performance Improvement – Metodyka Podnoszenia Efektywności Pracowników w Organizacji
  4. One4Business – Rekrutacja i Selekcja Pracowników Metodą Wywiadu Behawioralnego

Podczas Nocy Szkoleń w Olsztynie poprowadzi szkolenie:

Grywalizacja jako narzędzie zmiany nawyków

więcej ›

Andrzej Nowicki

Muzyką zajmuję się od ponad 20 lat.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Koncertowałem i brałem udział w sesjach nagraniowych z Kabaretem Loża z Jagą Olesińską (zespół Anawa), „Teatrem Za 2 Grosze”, zespołem Hium oraz formacją Hyndia.

Od kilku lat występuję z Kabaretem Kaczki z Nowej Paczki.

Jak grać, żeby nas podziwiano. Wprowadzenie do gry na ukulele

więcej ›

Beata Wyłupska

Mam 42 lata, a dzielenie się swoją wiedzą cały czas mnie nakręca do kolejnych działań edukacyjnych. Jestem nauczycielem dyplomowanym.

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na kierunkach nauczanie początkowe z muzyką i pedagogika wieku dziecięcego.

Pracuję z grupami wielowymiarowymi: od przedszkolaków do studentów.

Prowadzę warsztaty psychologiczne dla rodziców, rytmikę, emisję głosu, zajęcia muzyczne, warsztaty wokalne.

Jestem autorem innowacyjnej logorytmiki.

Prywatnie uwielbiam swoją rodzinę. Dużo czasu spędzam w kuchni, wyrzucając z niej kompletnie pszenicę.

Podczas Nocy Szkoleń w Olsztynie poprowadzi szkolenie

Emisja głosu, czyli JAK mówić, żeby nas słuchano

więcej ›

Alicja Palińska

Zawodowo specjalizuje się w marketingu internetowym. Pracuje jako menedżer projektów w firmie NNV, która zarządza ogólnopolskimi serwisami internetowymi Firmy.net i Nieruchomosci-online.pl. Po pracy członek i PR manager klubu Toastmasters Olsztyn, gdzie rozwija skuteczną komunikację i przemawianie publiczne.

Nie boi się nowych wyzwań. Zawsze z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na ustach. Uwielbia odkrywać bliższe i dalsze okolice. Czerpie radość z tego, co jest na wyciągnięcie ręki. Przyświeca jej myśl, że im więcej od siebie dajesz, tym więcej do Ciebie wraca.

Podczas Nocy Szkoleń w Olsztynie poprowadzi szkolenie

Autoprezentacja, czyli CO mówić, żeby nas słuchano

więcej ›

Angelika Andrzejewska- Karpińska

Dietetyk, diet coach, specjalista do spraw żywienia. Absolwentka Wydziału Nauki o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Swoją pracę naukową poświęciła zagadnieniom metabolicznej otyłości z prawidłową masą ciała (MONW) i ocenie sposobu żywienia nastolatków.

Pasjonuje się psychologicznymi uwarunkowaniami zachowań żywieniowych, dlatego wciąż pogłębia swoją wiedzę z zakresu psychodietetyki. W życiu wyznaje zasadę: „Człowiek tyle jest wart, ile da z siebie innym”. Prywatnie miłośniczka psów i japońskiej sztuki rysunku.

Podczas Nocy Szkoleń w Olsztynie poprowadzi szkolenie

Dlaczego diety nie działają?

więcej ›

Grzegorz Powierża

Od 8 lat prowadzi własny biznes i angażuje się w działalność lokalnych społeczności, pomagając im się rozwijać. Prowadzi doradztwo w zakresie inkubatorów biznesu, księgowości, optymalizacji kosztów i porady z szerokiego zakresu prowadzenia biznesu.

Jest wydawcą miesięcznika “Przedsiębiorca to styl życia”. Wykorzystując własne doświadczenie (poza prowadzeniem działalności w wielu branżach również kilka lat zarządzania zespołem sprzedaży w korporacji) prowadzi szkolenia i warsztaty, jest również inicjatorem i założycielem wielu grup lokalnych takich jak “RAPTUSY – grupa aktywna”. Jego życiową pasją jest ciągłe wychodzenie ze strefy komfortu i podejmowanie ryzyka.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie

Strefa komfortu – to zabójca…

więcej ›

Magdalena Leśniak

Od 18 lat z sukcesem prowadzi firmę szkoleniową, w której umiejętności posługiwania się językiem obcym doskonalą biznesmeni i prezesi międzynarodowych korporacji.

Organizuje warsztaty biznesowe podnoszące kompetencje pracowników firm. Jest entuzjastką wprowadzania nowoczesnych technologii oraz autentycznych materiałów podczas nauki języka obcego.

Podczas Nocy Szkoleń w Warszawie poprowadzi szkolenie

Prezentacje w języku angielskim

więcej ›

Bob Kamiński

Przedsiębiorca społeczny, koordynator, posiada ponad 20-letni staż pracy w organizacjach pozarządowych i działalności społecznej na rzecz grup zagrożonych wykluczeniem ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami oraz mniejszości narodowych.

Praktyk w obszarze inkubowania przedsiębiorstw społecznych według wzorców francuskich – Couveuse, brytyjskich – Replicator, amerykańskich – NESsT.

Podczas III edycji Nocy Szkoleń w Zabrzu poprowadzi szkolenie

Przyjdź. Zobacz. Spróbuj. Przedsiębiorstwo Społeczne!

więcej ›

Zapisz się do newslettera!