Zostań partnerem Nocy Szkoleń!

INFORMACJE PODSTAWOWE

Partnerstwo Nocy Szkoleń polega na tym, że w ramach edycji Nocy Szkoleń zorganizujesz bezpłatne lub płatne szkolenia w dowolnej liczbie i o dowolnej tematyce w swoim mieście. Najbliższa edycja Nocy Szkoleń odbędzie się w październiku 2018 roku. Szkolenia mogą rozpocząć się najwcześniej o godzinie 17:00 i trwać aż do wschodu Słońca, czyli do godz. 5:00 dnia następnego.

Partnerem Nocy Szkoleń może zostać organizacja pozarządowa, firma, uniwersytet, szkoła, urząd pracy, jednostka samorządowa (np. biblioteka, muzeum, centrum doradztwa zawodowego, dom kultury), a także parafia i grupa nieformalna.

Jeśli szkolenia są płatne, to koszt dla uczestnika może wynosić max. 50 zł brutto. Noc Szkoleń nie jest przedsięwzięciem biznesowym. Uczestnicy dokonuję wpłat bezpośrednio na twój rachunek bankowy lub na twoje konto PayPal (także za pomocą swojej karty płatniczej).

Partner jest odpowiedzialny za pełną organizację swoich szkoleń (trener, sala, opcjonalnie: materiały szkoleniowe, poczęstunek, zaświadczenia dla uczestników).

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? PRZECZYTAJ WPIERW ZASADY WSPÓŁPRACY

 

ZASADY WSPÓŁPRACY ›

3 KROKI DO PARTNERSTWA

> krok 1

Do 1 marca 2018 r. zarejestruj się za darmo jako organizator na platformie Event on Click. Jeśli masz tam już swoje konto, nie zakładaj nowego.

> krok 2

Wypełnij poniższy formularz i poczekaj aż przypiszemy do twojego konta na platformie Event on Click bezpłatny pakiet, dzięki któremu dodasz informacje o szkoleniach i trenerach. Poinformujemy ciebie mailowo o tym.

> krok 3

Opublikuj na platformie Event on Click swoje szkolenia (wydarzenia).

Jeśli chcesz zorganizować te same szkolenia, co poprzednio, to nie edytuj starych wydarzeń na platformie Event on Click, tylko utwórz nowe.

Partnerzy 6. edycji Nocy Szkoleń

Przeglądaj szkolenia