Zostań partnerem Nocy Szkoleń!

Zorganizuj bezpłatne lub płatne szkolenie w swoim mieście!

Partnerem Nocy Szkoleń może zostać firma, organizacja pozarządowa, szkoła, uniwersytet, jednostka samorządowa (np. biblioteka, muzeum, urząd pracy, urząd miasta), parafia, grupa nieformalna.

Każdy partner może zorganizować dowolną liczbę szkoleń. Mogą to być zarówno szkolenia bezpłatne, jak i płatne. Tematyka szkoleń jest dowolna.

Szkolenia odbywają się po zachodzie Słońca, czyli po godzinie 18:00 i mogą trwać do wschodu Słońca, czyli do godz. 5:00 dnia następnego.

Jeśli szkolenia są płatne, to koszt dla uczestnika może wynosić max. 40 zł brutto. Jeśli koszt wynosi 30 zł lub więcej, to szkolenie musi trwać min. 2 godziny zegarowe. Noc Szkoleń nie jest przedsięwzięciem biznesowym, czyli nie obowiązują tutaj ceny rynkowe.

Partner jest odpowiedzialny za pełną organizację swoich szkoleń (m. in. trener, sala, opcjonalnie: materiały, poczęstunek, zaświadczenia).

wszystkie zasady współpracy ›

3 KROKI DO PARTNERSTWA

KROK 1

Do 14 października 2017 r. zarejestruj się za darmo jako organizator na platformie Event on Click. Jeśli masz tam już swoje konto, nie zakładaj nowego.

KROK 2

Wypełnij poniższy formularz i poczekaj aż przypiszemy do twojego konta na platformie Event on Click bezpłatny pakiet, dzięki któremu dodasz informacje o szkoleniach i trenerach. Poinformujemy ciebie mailowo o tym.

KROK 3

Do 21 października opublikuj na platformie Event on Click swoje szkolenia (wydarzenia).

Przeglądaj szkolenia