O Nocy Szkoleń

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem, podczas którego osoby z wielu miast uczestniczą w różnych szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy.

Najbliższa edycja Nocy Szkoleń odbędzie się w dniach 15-20 październiku 2018 roku. Będzie to już 7. edycja Nocy Szkoleń.

Dlaczego wiele osób bierze udział w Nocy Szkoleń? Motywacji może być wiele, a to co łączy wszystkich uczestników Nocy Szkoleń, to chęć zmiany siebie, swojego życia lub otaczającego nas świata. Niektórzy chcą zdobyć wiedzę w jakieś nowej dziedzinie, wykształcić w sobie nowe umiejętności lub nawyki. Inni chcą nabyć motywacji do czegoś, pobudzić swoją kreatywność i wyobraźnię lub spojrzeć na świat z innej perspektywy. W osiąganiu tych osobistych celów chce pomóc Noc Szkoleń, podczas której organizujemy inspirujące, motywujące, a nawet intrygujące szkolenia.

Ideą Nocy Szkoleń jest zwrócenie uwagi na konieczność doskonalenia i uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata. Wiedza i umiejętności są kluczem do naszego osobistego rozwoju oraz rozwoju całego społeczeństwa.

Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”. Organizacja Nocy Szkoleń oparta jest na sieci partnerów z różnych miast.

NOC SZKOLEŃ W LICZBACH

6. edycja - marzec 2018

170 szkoleń

2000 uczestników

5. edycja - październik 2017

58 szkoleń

630 uczestników

4. edycja - marzec 2017

140 szkoleń

1100 uczestników

3. edycja - październik 2016

160 szkoleń

1500 uczestników

Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie "Absolwenci na walizkach"

Celem organizacji jest wspieranie - bez względu na wiek - szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. Pomysł Nocy Szkoleń powstał już we wrześniu 2012 roku podczas jednego ze spotkań Stowarzyszenia

więcej o organizacji na stronie www.absolwencinawalizkach.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Przeglądaj szkolenia