Noc Szkoleń
w Krakowie

21-23 marca (czwartek-sobota)

O wydarzeniu Lista szkoleń

 • Co to jest Noc Szkoleń?

  Jest to ogólnopolskie wydarzeniem, podczas którego mnóstwo osób z wielu miast uczestniczy w różnych szkoleniach w tym samym czasie.

  Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy. Noc Szkoleń odbywa się także w Krakowie!

 • Dlaczego warto wziąć udział?

  Uczestników łączy chęć zmiany siebie, swojego życia lub otaczającego nas świata. Niektórzy chcą zdobyć wiedzę w jakieś nowej dziedzinie, wykształcić w sobie nowe umiejętności lub nawyki. Inni chcą nabyć motywacji do czegoś, pobudzić swoją kreatywność i wyobraźnię lub spojrzeć na świat z innej perspektywy.

  W osiąganiu tych osobistych celów może pomóc udział w Nocy Szkoleń, podczas której organizujemy inspirujące, motywujące, a nawet intrygujące szkolenia.

 • Jaka jest idea Nocy Szkoleń?

  Ideą jest zwrócenie uwagi na konieczność doskonalenia i uczenia się przez całe życie – lifelong learning. Dzięki edukacji nieformalnej uczymy się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Edukacja nieformalna nigdy się nie kończy.

  Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata. Wiedza i umiejętności są kluczem do naszego osobistego rozwoju oraz rozwoju całego społeczeństwa.

alfabetyczna lista szkoleń

szkolenia 21 marca
szkolenia 22 marca
szkolenia 23 marca
 • Noc Szkoleń
 • Noc Szkoleń
 • Noc Szkoleń
 • Noc Szkoleń

Dlaczego Noc Szkoleń?

W nocy, gdyż w ciągu dnia nie mamy na to czasu!
W nocy nie musisz się już martwić o rzeczy przyziemne, np. w co się ubrać, co zjeść. Noc, to czas zachwytu, uniesienia ducha. Popatrz w gwiazdy i pomyśl, jak piękny jest nasz świat!

W nocy lubimy robić różne, niestandardowe rzeczy!
W nocy, jak w karnawale - wszystko może być na opak. W nocy możesz pozwolić sobie na szaleństwo. Noc to kontrolowany czas szaleństwa ograniczony czasowo przez wschód Słońca.

W nocy zazwyczaj robimy to, co lubimy najbardziej!
Noc jest porą, która wielu osobom pomaga w ekspresji swojej kreatywności. W nocy uczą się, czytają książki, piszą wiersze, tańczą. W nocy poznajemy nieznane!

zobacz szkolenia

Specjalności Nocy Szkoleń

Małe grupy szkoleniowe w kameralnej atmosferze.

Poszerzysz swoje horyzonty i poznasz nowych ludzi.

Profesjonalni trenerzy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach. Na szkoleniach nie usiądziesz w ostatnim rzędzie. Wszyscy siedzą w pierwszym. Nie skryjesz się za kolumną - inni są ciekawi, co masz do powiedzenia!

Przychodzisz na szkolenie, aby się czegoś dowiedzieć, nauczyć. Aby poznać coś, co zainspiruje cię do dalszych poszukiwań, wyzwań, rozwoju.

Trenerzy podzielą się swoją wiedzą i pasją. A tam, gdzie jest pasja, są emocje. Bycie trenerem to zajęcie tylko dla ciekawych świata i żądnych przygód.

zapisz się na Noc Szkoleń !

zobacz listę szkoleń