Noc Szkoleń

12. edycja 20-30 listopada

Katarzyna Maria Zawadzka

Zapraszam Cię na moje szkolenie podczas Nocy Szkoleń:

Kilka słów o mnie:

Jestem aktorką, trenerką aktorstwa, wystąpień publicznych oraz pedagogiem. Organizuję i prowadzę kursy aktorskie, treningi z wystąpień publicznych oraz kursy rozwoju osobistego przez aktorstwo. Współpracuję z firmami szkoleniowymi oraz z krakowską uczelnią wyższą Akademia Ignatianum, gdzie prowadzę szkolenia z wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej oraz studium aktorskie „Lart Studio” w Krakowie. Aktorstwem zajmuję się od 22 lat. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiałam w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie. W latach 2008- 2016 współpracowałam z Teatrem KTO w Krakowie. Natomiast trenerką aktorstwa zostałam prawie 12 lat temu.

Jako trenerka mam za sobą ponad 3000 godzin praktyki w prowadzeniu kursów/szkoleń/ warsztatów z zakresu m.in.: aktorstwa, wystąpień publicznych, team buildingu, kreatywności, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej.

To co wyróżnia moją pracę, to bardzo skuteczne i przynoszące świetne rezultaty wykorzystywanie narzędzi aktorskich do trenowania określonych umiejętności podwyższających jakość funkcjonowania w życiu zawodowym i osobistym. A także w 100% nauczanie poprzez praktyczne działania.

Zapisz się do newslettera!