Jakie szkolenia może zorganizować partner Nocy Szkoleń?

Partnerstwo Nocy Szkoleń polega na tym, że w ramach bieżącej edycji Nocy Szkoleń zorganizujesz bezpłatne lub płatne szkolenia w dowolnej liczbie i o dowolnej tematyce w swoim mieście * (poniżej są wyjątki).

Najbliższa edycja Nocy Szkoleń odbędzie się w dniach 7-13 października 2019 roku. Szkolenia mogą rozpocząć się danego dnia najwcześniej o godzinie 16:00 i trwać aż do wschodu Słońca, czyli do godz. 5:00 dnia następnego.

Szkolenia powinny mieć charakter otwarty, w których może wziąć udział każdy zainteresowany. W przypadku uczestników niepełnoletnich, partner Nocy Szkoleń powinien uzyskać zgodę opiekunów prawnych.

Jeśli szkolenia są płatne, to koszt dla uczestnika może wynosić max. 50 zł brutto (Noc Szkoleń nie jest przedsięwzięciem biznesowym). Uczestnicy dokonują wpłat bezpośrednio na rachunek bankowy organizatora lub na konto PayPal organizatora (także za pomocą karty płatniczej). Na platformie Event on Click w ustawieniach szkolenia należy podać kwotę brutto.

Partner Nocy Szkoleń może odwołać swoje szkolenie (ale nie musi), jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Partner Nocy Szkoleń samodzielnie decyduje, ile potrzeba minimum osób, aby odbyło się szkolenie.

* Wyjątki

Wykluczone są szkolenia o charakterze terapeutycznym i psychoterapeutycznym, a także wszystkie szkolenia on-line oraz e-learning. Podczas szkoleń zabronione jest praktykowanie hipnozy oraz bioenergoterapii. Zabronione jest używanie wszelkich materiałów o charakterze pornograficznym, nawołujących do przemocy i nienawiści wobec jakichkolwiek osób, grup społecznych i narodowości.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Przeglądaj szkolenia