Noc Szkoleń

11. edycja 21 - 31 maja 2020 r.

Jakie szkolenia może zorganizować partner Nocy Szkoleń?

1. Partnerstwo Nocy Szkoleń polega na tym, że w ramach bieżącej edycji Nocy Szkoleń (10 – 18 października 2020 r.) zorganizujesz szkolenia w swoim mieście:

  • bezpłatne lub płatne (max. 100 zł brutto od osoby)
  • w dowolnej liczbie (min. 1 szkolenie)
  • o dowolnej tematyce (wyjątki poniżej)
  • w formie stacjonarnej lub on-line

2. Wykluczone są szkolenia o charakterze terapeutycznym i psychoterapeutycznym. Podczas szkoleń zabronione jest praktykowanie hipnozy oraz bioenergoterapii. Zabronione jest używanie wszelkich materiałów o charakterze pornograficznym, nawołujących do przemocy i nienawiści wobec jakichkolwiek osób, grup społecznych i narodowości.

3. Najbliższa edycja Nocy Szkoleń odbędzie się w dniach 10 – 18 października 2020 roku. Szkolenia mogą rozpocząć się danego dnia najwcześniej o godzinie 16:00 i trwać aż do wschodu Słońca, czyli do godz. 5:00 dnia następnego.

4. Szkolenia powinny mieć charakter otwarty, w których może wziąć udział każdy zainteresowany. W przypadku uczestników niepełnoletnich, partner Nocy Szkoleń powinien uzyskać zgodę opiekunów prawnych.

5. Jeśli szkolenia są płatne, to koszt dla uczestnika może wynosić max. 100 zł brutto (Noc Szkoleń nie jest przedsięwzięciem biznesowym). Uczestnicy dokonują wpłat bezpośrednio na rachunek bankowy organizatora, na konto PayPal organizatora (także za pomocą karty płatniczej) lub konto Tpay organizatora (szybkie płatności online, BLIK). Na platformie Event on Click w ustawieniach szkolenia należy podać kwotę brutto.

6. Partner Nocy Szkoleń może odwołać swoje szkolenie (ale nie musi), jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Partner Nocy Szkoleń samodzielnie decyduje, ile potrzeba minimum osób, aby odbyło się szkolenie.

Zapisz się do newslettera!