Jak opublikować informacje o szkoleniach i trenerach?

Informacje o szkoleniach i trenerach należy opublikować na platformie Event on Click, dostępnej pod adresem https://eventon.click.

Na platformie Event on Click trzeba utworzyć bezpłatne konto „Organizatora”. Jeśli partner Nocy Szkoleń posiada tam już swoje konto, nie powinien zakładać nowego.

We formularzu rejestracji partnerów Nocy Szkoleń należy podać adres e-mail przypisany do konta na platformie Event on Click. Następnie po rejestracji, nawet 3 miesiące przed rozpoczęciem Nocy Szkoleń, do wskazanego konta na platformie Event on Click, zostanie przypisany specjalny pakiet umożliwiający publikację szkoleń. Poinformujemy cię o tym mailowo.

Na platformie Event on Click każde szkolenie należy opublikować jako oddzielne wydarzenie. Tworząc wydarzenie uzupełnij także pola związane z trenerem: imię i nazwisko i biografia.

Podczas tworzenia wydarzenia (szkolenia) zobaczysz specjalne pole, dzięki któremu dodasz swoje szkolenie na dedykowane strony Nocy Szkoleń. Nie przegap tego pola! Wygląda ono tak:

Ważne!

1. Każde szkolenie powinno zostać opublikowane na platformie Event on Click jako oddzielne szkolenie. Proszę nie publikować szkoleń typu „Noc Szkoleń w naszym mieście”, gdzie w treści byłby cały program szkoleń. Ważne jest, aby uczestnicy mieli możliwość zapisania się na konkretne szkolenie. A to będzie jednocześnie cenna informacja dla was, ile możesz spodziewać się osób na poszczególnych szkoleniach.

2. Jeśli organizujesz to same szkolenie, co w poprzedniej edycji, nie edytuj starego wydarzenia, tylko utwórz nowe wydarzenie. Kopię wydarzenia wykonasz jednym kliknięciem. W ten sposób unikniesz bałaganu na liście uczestników. Edytując stare wydarzenie narażasz się na to, że na liście uczestników będziesz miał jednocześnie osoby z obecnej i poprzedniej edycji.

3. Jeśli szkolenie jest płatne (max. 50 zł brutto od uczestnika), uczestnicy dokonują płatności bezpośrednio na twój rachunek bankowy lub twoje konto PayPal. Podczas tworzenia wydarzenia na platformie Event on Click uzupełnij odpowiednie pola dotyczące form płatności.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Przeglądaj szkolenia