Noc Szkoleń

12. edycja 10 - 18 paź 2020 r.

Bezpłatne narzędzia

Każdy partner Nocy Szkoleń ma do dyspozycji bezpłatne narzędzia:

1. Dostęp do bezpłatnego konta organizatora na platformie Event on Click: https://eventon.click

Ta platforma jest systemem sprzedaży biletów na wydarzenia (m. in. szkolenia). Podczas sprzedaży / zakupu zarówno uczestnik, jak i organizator (tu: partner Nocy Szkoleń) otrzymują odpowiednie powiadomienia mailowe.

Uczestnik po dokonaniu szybkiej płatności online otrzymuje mailem bilet PDF. W przypadku płatności „przelew bankowy” oraz szkoleń bezpłatnych, bilet PDF zostanie wysłany po zatwierdzeniu przez organizatora (wystarczy 1 kliknięcie w panelu organizatora na Event on Click).

Każdy bilet PDF posiada swój unikalny kod QR, który można skanować za pomocą specjalnej aplikacji (więcej informacji w panelu organizatora na Event on Click).

Event on Click jest platformą funkcjonująca cały rok, niezależnie od Nocy Szkoleń. Korzysta z niej wiele firm i organizacji. Obowiązują stałe ceny pakietów, brak opłat i prowizji z tytułu wysokości sprzedaży.

Formy płatności za bilety PDF: szybkie płatności online, BLIK, karta płatnicza, PayPal, standardowy przelew na rachunek organizatora.

Jak działa Event on Click w skrócie: https://eventon.click/jak-to-dziala

2. Dedykowany landing page w adresie domeny nocszkolen.pl

Przykładowy landing page: https://nocszkolen.pl/krakow

A. Landing page zawiera:

– szkolenia partnera Nocy Szkoleń z linkami przekierowującymi do odpowiednich stron rejestracji na poszczególne szkolenia

– zdjęcia, a w przypadku ich braku wyświetlane są zdjęcia domyślne

– logotypy partnerów partnera Nocy Szkoleń

B. Landing page nie jest tworzony automatycznie dla każdego partnera Nocy Szkoleń. Jeśli partner Nocy Szkoleń chciałby mieć taką stronę, prosimy o kontakt.

C. Aby stworzyć landing page potrzeba min. 3 szkoleń.

Zapisz się do newslettera!